Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  63 let | Jihlava
No, tak určitě... Tomu štěstíčku je třeba jít naproti ! Najde se tu rekreač. sport. kamarád ve věku 60-68 let, výška 175-185 cm / z Vysočiny/ lyžování, plavání, kolo, kultura, hudba-kytara atd. Chtěla bych najít porozumění, trochu něhy a smích. /169/68 kg/
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Vysoké Mýto
Typ člověka, který mě zajímá, je žena, která se může smát, být vyhřátá, kdo je motivovaný a ambiciózní, inteligentní a sebevědomí. Ale co je ve vztahu ve vztahu nejčastěji, je poctivost. Těším se na trvalý vztah s vámi a doufám, že byste mě mohl rozumět. Jsem rozumný a poctivý člověk s dobrým srdcem pro mou ženu, protože teď opravdu potřebuji rodinu.  Jsem muž, který nikdy nepodvedne svého partnera, protože věřím, že Bůh stvořil jednoho muže pro jednu ženu a tak by to mělo být takhle.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Praha
Ahoj,Hledám slečnu či ženu, rodinný typ, která chce děti, děti nejsou překážkou, také která ví co chce od života. Hledám pouze vážný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Praha
Hledám hodného šikovného pozorného ctižádostivého zodpovědného.Uz dost trápení..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Plzeň
56/163 romantička střední postavy ml.vzhledu hledá přítele (nejraději středoškoláka) z Plzně a okolí, který by rád žil ve vztahu založeném na úctě, lásce a pochopení a chtěl by trávit volný čas spíše aktivně, kolo, běžky, plavání, turistika.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Ostrava
Pracující,bezdětný flegmatik.Hledám přítelkyni.Jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Praha
Není zde nějaký milovník hor a mrazu se svařákem? Jezdím na všem, lyže, snowboard, běžky, chodím na sněžnicích nebo pěšky. Někdo kdo má na hlavě čepici, i pod čepicí...a také v kalhotech. Kdo umí mrazit i rozehřát, milovat se a také smát? Hledám prima zábavného muže do 50 ti let, který se nebojí ničeho.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Jablonec nad Nisou
Jsem starej mrzout,nesportuji,linej,nectu,nikam nechodim,rozhodne doma nic nedelam a jde mi jen o sex...hledam krasnou,mladou,stihlou sexi zenu,ktera to skousne ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT