Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Praha
Nejradši bych potkal přiměřeně švihlou intelektuálku bez závazků, která nepovažuje Prahu za střed světa. I když bejt poblíž není na škodu. Co dál, asi by bylo pěkný se podívat někam do dalekých krajů a pak se usadit tady na nějakém pěkném místě blízko přírodě. Jaký máš životní sny plány cíle? Jasně, ale kdo není:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Česká Lípa
Touto cestou hledám milence pro svou kamarádku. Je 176/65 - blond,štíhlá, pohledná, usměvavá a hlavně diskrétní, která nehodlá ve svém životě kvůli dětem nic měnit. Nehledá lásku, ale něhu, vášeň, pohlazení, porozumění, milování a rozmazlování. Milence na schůzky, nejlépe v dopoledních hodinách. Najde se tu někdo takový?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Mělník
Mám ráda tenhle život, on sice krátký je a všichni lidi kolem jsou moje naděje. Láska a muzika mě vždycky dobíjí, načerpanou energii vracím do lidí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  60 let | Praha
Tolik krásných dnů nám uteklo, zkusíme to napravit? Jsem Vysokoškolačka a hledám partnera alespoň trošku akčního, život je třeba užívat a ne přežívat. Pokud ti je více jak 50 let a máš vyřešenou minulost tak jako já, těším se na odpověď. Jen Praha a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Plzeň
Čekám na zázrak ( zázrak = dospělý muž bez závislostí na alkoholu, cigaretách, bez dluhů, pracující, dbající o sebe, mající nějaké své zájmy).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  71 let | Karlovy Vary
Jaro se blíží a ve dvou by to bylo lepší. Najde se kamarád, přítel se zájmem o pohyb v přírodě, kulturu, tanec i normální obyčejný život?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Liberec
Rad bych tu nasel normalni opravdovou uprimnou holku...existujes? Je mi 33...mam syna a vyresenou minulost. Nejsem pro dlouhe psani. Rad se sejdu a dal se uvidi...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | České Budějovice
Bylo by pěkné tady najít někoho pro vztah použitelného. Kromě sex. loudilů a úchylů nepotřebuji oběti druhých, kteří si postěžují, neděkují a mají "těžký život". Parazita nechci. Bohužel i tací tu jsou. Zbytek má zelenou! Dík.
DETAIL / ODPOVĚDĚT