Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  52 let | Praha
Hledám seznameni s vyrovnaným mužem na vse krasne co zivot prinasi
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Rád bych se seznámil, ale narážím na problém: vypadá to, že u většiny žen je rozhodujícím faktorem přitažlivosti muže jeho velikost a síla; kdo těmito atributy nevyniká, nebývá objektem tužeb ani zájmu. To platí i o mně. Hledám nějakou výjimku z uvedeného pravidla, která vnímá přitažlivost jinak, a které se tedy budu moci líbit takový, jaký jsem. Na věku ani vzhledu příliš nezáleží; nemám zájem pouze o ženy, které hledají "náhradního otce" do rodiny nebo libovolnou jinou formu ekonomické pomoci.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Pardubice
Ahoj :) Jsem dvaceti osmi letý vysokoškolák, nekuřák a prakticky abstinent. Rád bych poznal sympatickou dívku/Ženu, se kterou bych vyplnil (ideálně trvale) prázdné místo ve svém životě. Měla by jsi být temperamentní/dominantní typ, bezdětná (vlastním dětem se v budoucnu rozhodně nebráním), měla by jsi mít radši psy než kočky a nebránit se různým sportovním aktivitám, sám se aktivně věnuju sportovnímu lezení, cyklistice a dalším.... Pokud jsem Tě oslovil, napiš mi a třeba si padneme do noty... :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Plzeň
Inteligentní a vzdělaný muž hledá pro dlouhodobý vztah protějšek. Rád bych podobně pohodovou, nejlépe i štíhlou přítelkyni.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Kolín
Život je příliš krátký na to, abych v něm jen tak proplouvala a toho pravého míjela. Najde se tolerantní, spolehlivý, upřímný a inteligentní muž? Mám zájem o vážný partnerský vztah. Jsem svobodná, sympatická, bez závazků. Moje záliby jsou hudba, kultura, příroda, cestování a rekreačně dělám sport. Ráda bych poznala muže, který ví, co chce a nebojí se sdílet radosti i starosti s tím druhým. Cítíš - li to stejně, ozvi se. Odpovím JEN na vzkaz S FOTKOU . Věk max 38 a bez závazků ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ostrava
Nějakou holku, která si nechce jen psát...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Kladno
Ahoj, Hledám kamarádku , ...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Roudnice nad Labem
Pokud se zde zatoulá odrostlý (60+) kluk na úrovni s VŠ vzděláním, který rád o krátký čas vymění lyže za kolo a navzdory věku zvládne letní dobrodružnou cestu k Baltu, ráda ho poznám. Jedná se o kombinaci auta a kola. Bylo by fajn to všechno absolvovat se spřízněnou duší. A pak bychom mohli společně usednout třeba i do první řady prvního balkonu. ...pohledná, štíhlá optimistka, která miluje život ve všech jeho podobách.
DETAIL / ODPOVĚDĚT