Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  51 let | Pelhřimov
Ráda poznám muže upřímného, vyššího s vyřešenou minulostí. Sportovní typ, zajištěny. Co nehledám je určitě povrchní vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Ostrava
Hledám muže, který umí pracovat a pracuje, nekouří, není alkoholik, nevadí mu pes a kočka v domácnosti, má rád sport, dokáže mě rozesmát a je na něj spolehnutí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Jste šarmantní, smyslná žena nad 40 let, která má ráda auta, motorky, kolo, rockovou muziku, procházky přírodou i Starou Prahou? Žena, vyznávající D/S, která nenašla zatím stejně zaměřeného kamaráda, přítele? Žena, které budu moci naslouchat, a dokážu ji poslouchat, obdivovat a ctít? Uvítám venkov, statek, hospodářství. Dejte o sobě vědět. Jsem obyčejný, pohodový kluk ze středních Čech. Více ve vzkazu nebo mailem. Děkuji za odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Praha
Nehledám flirt ani povyražení, ale vztah,lásku.Hledám ženu pro každý den.Ale to tu přece nehledáte žádná!Na olympiádu nepojedu,zde omílané cestování už jen odsud nesnáším,tak nehledám všechny ty lyžařky,cyklistky,potápěčky,cestovatelky,tanečnice,doprovody za kulturou,ani ty "jen pár" kilo navíc,jsem totiž štíhlý.Pohodový,bez problémů,hodný, mírný,věrný,párový typ,v létě chatařící,nekuřák,mazel.Jsi-li též nerada sama,nekuřačka,štíhlá,ženských tvarů a pro společné soužití,tak napiš s fotem.Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Kladno
Zdravím, nic nehledám protože jsem nic neztratila. Ale kdybych tady náhodou zakopla o pořádnýho chlapa se kterým prožiji tu druhou půlku život,tak se zlobit nebudu :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Hodonín
Hledám slečnu z Moravy nebo Jižních Čech, se kterou bych prožil šťastný život. :-) Naivní představa, ale kdo nezkusí, nic nezíská. Já spíše introvertní povahy, moje záliby: cestování, četba, PC hry, historie a kultura, výlety za dobrodružstvím, záhady a tajemno, auta/motorky, dobrá hudba, chutná jídla a trocha sportu. Můj sen je mít krásný a šťastný život, k tomu patří i někdo, s kým bych ho mohl prožít a kdo bude mít podobné koníčky. Chci cestovat, ale vůbec se nebráním pohodovým dnům jen doma.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Havířov
Ráda bych poznala hodného muže, nekuřáka, který už taky nechce být sám a nevadila by mu "baculka"
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Roudnice nad Labem
Společensky zábavný sportovní typ moje profese zubař který má rád dobré jídlo dobrou společnost, chtěl bych najít někoho komu už nebaví samota
DETAIL / ODPOVĚDĚT