Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  46 let | Ostrava
Dva šikovní aktivní kluci, 45/175/76 & 16/175/60 hledají pohodovou, veselou, aktivní mamču, pro budoucí společný život, pro naději, že ještě existuje žena, která touží po rodinném životě. Děti nejsou překážkou. Ozvi se!!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Ostrava
Žena, rozvedená VŠ 48/167/72 by se chtěla touto cestou seznámit s pohodovým, inteligentním protějškem přiměřeného věku, který chce dát také šanci šťastné náhodě, protože nemá možnosti nebo čas se seznámit v reálu. Mé zájmy jsou běžné vycházky, výlety, hory, zahrada, hudba mnoha stylů, literatura, divadlo-činohra, plavání, (lyžování), ale nic nepřeháním. Bydlím a pracuji v Ostravě. "Dva je víc než jeden" :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Ač básník nejsem příliš zdatný ani rytíř přeudatný, co meče chci se pera chopit, pár slov do veršů spěchám spojit. O tom, že krásnější je ve dvou jít, mít pro koho tu stále být, každý den Tě rozesmát a večer s Tebou usínat. Že procestovat chtěl bych svět, ve dvou ale toužím jet, s Tebou skákat přes kaluže, být mužem co vždy napomůže, co úsměv vykouzlí Ti na Tvé rty, pro nějž bude "já a Ty". A snad setkají se naše stezky a řekneš, že Ti bylo hezky a že bys ráda, abych dál nejen verše Tobě psal :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | . vybrat .
Hledám bezva kámoše :) pokud si padnem do oka,tak se uvidí co dál :) Odepisuji jen Zlínský kraj. ZENATI,ZADANI CI V KOMPLIKOVANYCH VZTAZICH NEPISTE !!! : Davam prednost Zlinakum.Dekuji za pochopeni.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
175 cm, nekuřák, štíhlá sport. postava. Bylo by hezké, kdybychom se tu potkali. Chtěl bych se s tebou dělit o radost a nést společně to horší co život přináší. Chci cítit pocit sounáležitosti. Chtěl bych se stát nepostradatelnou součástí tvého života. Chci tě držet za ruku na procházce, chci abys mi usínala na rameni unavená každodenními starostmi, ale šťastná, že máme jeden druhého. Přál bych si, abys to cítila stejně jako já – že totiž život bez tebe by byl smutnější, prázdný.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Vsetín
Rád se seznámím se sympatickou dívkou ze Zlínského kraje, které chybí (stejně jako mně) partner-přítel-kamarád pro trávení volného času. Pokud máš ráda kulturu, sport, nejsi extrémně hašteřivá, hádavá, zaneprázdněná, nechybí ti smysl pro humor,... určitě napiš… :-) P.S. Bojovat s místními sexuálními loudily je těžké…:-D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Boskovice
Ahoj, nebyla by tady žena která by chtěla pracovitého chlapa.......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Hodonín
Rád bych tu našel dívku, co chce být štastná. Má už, tak nějak nastavený věci v životě, něco si prožila a nechce prožívat neustálé zklamání z lidí co potkala, někoho kdo možná ani nedoufá, že by se tu pro ní našel člověk, který by jí dokázal opravdu milovat, dávat jí to neustále najevo, být její součástí života a prožívat nádherný chvíle a užívat si život na plno, neřešit zbytečnosti ale užívat si obyčejných chvil jako dotyk, držení za ruce, objetí, někoho kdo tu opravdu pro ní bude :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT