Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  43 let | Praha
Hľadám k sebe "malou pihatou zrzku". Čím menšia, tým lepšie... Prečo malú? Dobrého len málo býva... a pretože ja som veliký... :o)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Louny
Ahojky, rád bych zde našel kamarádku milenku v jedné osobě z okolí.Je to zde vůbec možné něco zde najít?Dík za případné odpovědi
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Pardubice
Niekto na par viet sa najde?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | České Budějovice
Já,31 let,single, sportovní postavy a snad sympatického vystupování hledám milý a vstřícný protějšek se kterým bude možné si psát,povídat,,sportovat, večeřet a kdo ví co ještě.Budu rád, když mi odepíšeš, jaká jsi Ty...v.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  73 let | Praha
Seniorka hledá seniora.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Praha
Vážné seznámení,postupně ke spolužití:štíhlý,pohodový,nekuřák,vdovec,sám,hodný,věrný.Omluva zdejším hledačkám doprovodů do divadel, ani lýže a kolo nemám, cestování tímto vůbec nehledám,tak to asi nejsem v burze zájmů žen vhodný. Mám také zájmy,jiné, ale nefiltruji jimi ženy.Hledám "jen" lásku-dlouhovlásku a poslední vztah do budoucna,letní chataření.Je-li ti doma samotné také smutno a usínáš-li raději a vše děláš ve dvou a nejsi tu roky ani blond a nadváha,pak tvé foto a řádky mi napoví.Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Praha
Hledám muže 40-50, raději rozvedeného, který ví co chce. Muže s normálních charakterem, slušného, inteligentního, chápavého a veselého. Jsem v rozvodu, a budu stát za chvilku opět na startu, a mám chuť tentokrát vyhrát. Najít si muže, který touží po normálním rodinném životě a nechce jen v koutě sám přežívat. Můžeme v tom koutě zkusit žít spolu...jednou...pokud máš děti, je to super. Jsem rodinný typ. Výměna fota mailem. Praha. Já jsem 39 letá, SŠ, nekuřačka, nabízející teplou náruč a upřímnost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Liberec
Hledám lásku,která si bude vážit chlapa co miluje srdcem duší a dává všechnu lásku své vyvolené a aby měla ráda romanitku.Jsem vysoký dva metry svalnate postavy i kdyz mam brisko.Jsem Bývalý judista vrcholový a velice úspěšný.Jsem ale moc hodný a moc zamilovaný a už tolikrát mi bylo ublíženo :-( Jsem smutný a už nevím,kde najít stěstí v podobě lásky.Prosím bud tu!!Jsem zábavný,nemám rád nudu,miluji zvířátka,rád telefonuji a řeč se mnou skutečně nevázne.A mám krásného synečka :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT