Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  71 let | Praha
Rada se seznamim se sympatickym nekurakem,bez zavazku na pratelsky vztah s vsest.zajmy z Prahy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | České Budějovice
Hledám, ale nijak to nelámu přes koleno. Co se má stát se stane. Zatím jsem nenašel, ale vždy je tu naděje, že budu nalezen někým jiným ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Kolín
Trochu něhy? Žena z Kolína, vhled a věk není rozhodující a zkušenosti také ne. Foto si vyměníme mailem a poté se uvidí. Já 32 let, bydlím v bytě v Kolíně, 175cm a 80kg.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Kroměříž
Žena není nůše, ale píseň i růže, nikoli kost, nýbrž skvost. (Ale to musí ten případný pán třeba i opustit svůj ze slonoviny hrad, nebýt stroj a mít tu růži rád. A mělo by to platit i opačně, samozřejmě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Hledat vážný vztah na seznamce je asi hloupost,ale zkusit se má vše. Bude mi 38 mám děti a hledám někoho s kým si budu rozumět. Tak snad se tu najde někdo takový a zároveň někdo kdo ovládá pravopis a má i smysl pro humor. ??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Praha
Nevím jestli si žena mých představ otevře seznamku a odpoví na inzerát ale jak jinak se poznat? Neoslovím Tě na ulici, v kině, na procházce protože nepoznám jestli taky hledáš někoho pro všední i sváteční dny a společné zájmy. Pokud ano, rád Tě poznám
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Olomouc
Hledá se mamča s dětmi se smyslem pro humor a vztahem aspoň trošku ke sportu,cestovani,výlety.......Kde Tě mám hledat?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | České Budějovice
Ahoj , jmenuji se Lukáš , bude mi 34 a hledám touto cestou spřízněnou dušičku. Něco málo o mě: jsem nekuřák s menším bříškem :-) Jinak mezi mé koníčky patří rybaření , inline bruslení , kolo , procházky a výlety. jsem paličatý beran se smyslem pro humor. Hledám dívku či ženu , které věrnost a rodinný život není cizí. Pokud je ve tvém životě nějaký capart , tak to není překážkou. Jestli tě můj inzerát zaujmul ,budu rád když napíšeš a posléze se i sejdeme a uvidíme :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT