Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků

Odpovídáš na anonymní inzerát. Majiteli inzerátu bude předán tvůj email, na který tě bude moci kontaktovat.

Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6299276   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

ŽenaVážně 64 let Praha

TOP  13.4.2019

Dobrý den, pánové, zdá se, že na přímo na rande se nikomu z Vás jít nechce. Měli byste , tedy aspoň chuť vypravit se pro začátek na výstavu výtvarného umění nebo koncert vážné hudby?

Dáma "při těle" hledá přítele, 45 VŠ, samostatná, milá. Ráda bych poznala muže vnímavého, solidního a inteligentního. Takového co umí rozesmát a hlavně má už nadhled. Prosím jen vážně, přiměřeného věku, s vyřešenou minulostí a z Prahy.

Ahoj, právě jsem dorazila domů. Cestou z práce jsem nakoupila pár drobností a Tvé oblíbené vínko na večer. Také něco malého k zobnutí. Fuet, dobrý sýr a zeleninu. Vím, že večer už nechceš žádné velké jídlo.. A také oříšky. Ty máme rádi oba. Těším se na Tebe, probereme, co podnikneme o víkendu.. Kdy máš v plánu jet s kamarády na kolo? Já bych se v tu dobu věnovala dětem, dlouho jsem je neviděla. Ale to se domluvíme, až dorazíš... Ale Ty nejsi - zatím... Tak Ti píši alespoň v duchu, můj milý..Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 45 let
Most
Žena | 42 let
Český Krumlov
Žena | 55 let
Litoměřice
Žena | 75 let
Brno