Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Hledám ženu, která je již v důchodu, nechce se trvale vázat, ale je jí občas smutno a má ráda přírodu, památky, cestování a hledá také někoho, s kým by jela na hory nebo k moři a tyto krásy a radosti mohla společně sdílet. Je mi 66 let, střední postava 177 cm, 88 kg. Mám rád výlety, památky, přírodu, hory, jsem společenský, vstřícný a přístupný ke všem aktivitám které budou oběma vyhovovat.

Je mi 66 let, střední postava 177 cm, 88 kg. Mám rád výlety, památky, přírodu, hory, jsem společenský, vstřícný a přístupný ke všem aktivitám které budou oběma vyhovovat. Hledám ženu, která je již v důchodu, má také ráda přírodu, památky, cestování, nechce se trvale vázat, ale hledá někoho, s kým by užívala vše příjemné co život nabízí. Občasná setkání, společné výlety, na dovolenou k moři a společně sdílet všechny ty krásy a radosti.

MužPo Evropě 99 let Praha

TOP  27.1.2019

Ahoj, najde se tu nějaká, která hledá doprovod na cesty ?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Dvůr Králové n. L.
Muž | 24 let
Mladá Boleslav
Muž | 46 let
Praha
Muž | 28 let
Kolín