Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Rád se seznámím a navážu vztah se ženou. Nejprve kamarádský, později se nebráním a uvítám budování vážného vztahu postaveného na společných hodnotách, jako jsou upřímnost, důvěra, tolerance a vzájemná podpora, ale než se dostaneme takhle daleko, což není ze dne na den, tak můžeme zajít na skleničku, na večeři, do kina, divadla nebo protancovat noc. Vyrazit do muzea, po památkách, do přírody, měst či na dovolenou. Společně se bavit, sportovat nebo relaxovat. Jednoduše si ve dvou užívat života.

Ahoj, po nevydařeném vztahu jsem opět zpět. Hledám slečnu ( 18 - 33 ) pro vážný vztah, které nebude vadit moje dělnická profese, a která mě nebude vykládat o chlapech. A taky ji nebude vadit zahrada. Jsem nekuřák, skoro 100 abstinent.. Mám rád přírodu, a vše hezké co k tomu patří, dále výlety.. kutilství kolem RD, . Chci upřímnost a věrnost, nekuřačku, a alkohol jen příležitostně max.

Hledám štíhlou ženu Tišnov a okolíDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Beroun
Muž | 66 let
Praha
Muž | 53 let
Havířov
Muž | 50 let
Ostrava