Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

ŽenaVážně 17 let Praha

TOP  17.11.2019

Co říct? Jsem zoufalá, ošklivá, houpá dívka, která by ráda milovala a byla milována, ale ví, že nikdy nebude. Takže bych tu ráda potkala alespoň nějakého nového kamaráda nebo kamarádku přibližně v mém věku (17 až, řekněme, 22 let), který/která by dokázal/a přetrpět mou společnost. V reálném životě jsem ještě neohrabanější než na internetu. Odpovídám všem, kteří se umí vyjadřovat, a to bez pravopisných hrubek. Nemám zájem o sex, výměnu fotek ani nic podobného, takže mě o to prosím nežádejte.

ŽenaVážně 30 let Praha

TOP  10.8.2019

Život je příliš krátký a krásný na to, abychom ho strávili sami někde v ústraní. Jsem již delší dobu sama, jelikož, jak se říká, nejdu s "davem". Nejsem "virtuální" člověk, ale reálný, který nemá Instragram a který nemá neustále mobil v ruce. Ráda chodím na procházky, do muzeí, výstavy, výlety, poznávám nová místa a lidi. :-) Hledám trvalý vztah, ne flirt, chci budovat rodinu, domov, ale to předbíhám. Foto zašlu po vzájemné dohodě. Prosím jen do 38 let max.

ŽenaVážně 40 let Praha

TOP  5.9.2019

Pohledná žena hledá milého, pohledného muže, sportovní postavy. Jen Praha!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram
Žena | 46 let
Liptovský Mikuláš
Žena | 43 let
Praha
Žena | 46 let
Klatovy