Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6523944   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

MužVážně 33 let Praha

TOP  6.6.2019

Ahoj všem nezadaným slečnám, jmenuji se Michal a jsem naplavenina žijící v Praze. Rád bych touto cestou poznal nějakou slečnu se kterou se pustím do další fáze života :) Koníčky a další informace o mé maličkosti rád zodpovím soukromě. Pěkný den všem !

MužVážně 31 let Praha

TOP  15.9.2019

Ahoj jeden co by tě rád poznal a potkal fajn osobu. Miluji kávu, ocením dobrou kuchyni a cognag. Rád poznávám nová místa. V létě se rád procházím po horách nebo jezdíme na kolech a v zimě si pořádně zalyžovat. ????

Ahoj.Rád bych se seznámil s optimistickou ženou která má pozitivní vztah k dětem a rodině.Jsem nekuřák, abstinent a sportovec se smyslem pro humor.Starám se o dvě žasné malé děti ve věku 3 a 4 let a hledáme někoho s kým se budeme mít navzájem rádi.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Brno
Muž | 40 let
Kralupy n. Vltavou
Muž | 37 let
Praha
Muž | 40 let
Plzeň