Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Jsem zdravý a mám chuť, tenhle víkend mi připadá neskutečně dlouhý. Bude prý zima, co takhle zalézt někam do pelechu? Kdo je na tom, jako já, ať se bez zábran ozve. Nemusíme nic a můžeme všechno, kdo si chce na něco hrát, ať si tady píše, kdo se chce seznámit live, ať se ozve. :-), třeba budeme mít kliku a začneme žít, ne přežívat.

Asi takhle. Vím, že spoustu lidí se tu schová za hezky uhlazený až ne příliš upřímný inzerátek a to pak vede ke zdlouhavému upřesňování si priorit a důvodu hledání, proto upřímně.. Jsem sympatický ale občas časově vytížený podnikatel 38 s rodinným zázemím a ano, hledám nejlépe milenku se stejnou touhou po něčem novém, nebránící se experimentovat a jednoduše si užívat, diskrétně kdykoliv ve volné chvíli. Věk neřeš, sympatie ano! Nevadí mi mladé ani zralé dámy, úroveň je třeba! nestyď se napsat:)

Zadaný muž v nejhorších letech hledá neuspokojenou ženu pro vzájemné uspokojování. Lepší už to nebude!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Praha
Muž | 29 let
Hranice
Muž | 45 let
Havířov
Muž | 34 let
Mělník