Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Ahoj lidi , tedy nyní mluvím na ženy .Ženy které nechali minulost minulosti a hledají budoucnost.Rodina, pro někoho klišé , pro mě nezbytná součást . Denní starosti každodenního života a třeba dětský smích vyměnit za ticho domu.Je mi 42 (180 cm modré oči blondýn cvičím tak trochu pořízek) jednou mi to nevyšlo ale to neznamená konec ale životní zkušenost.Tak se ozvi mamko jestli Ti chybí souznění v náručí, kafčo po práci, nebo procházka s pejsky či výlet, samoty už bylo dost.

MužVážně 36 let Pardubice

TOP  27.11.2019

Toužíš po rodině, obyčejných věcech, které jsou v dnešním virtuálním světě vzácností?Jsi dívka, maminka s vyřešenou minulostí, ve věku 24-40, romantička, milující život a vše krásné, co nabízí?Pak zapomeň na stud a obavy a ozvi se.Já 36 z Pardubic.Svobodný muž, který ví, co chce.To jaký jsem či nejsem poznáš sama.Osobní setkání napoví více.Těším se na tvou odpověď.

MužVážně 45 let Pardubice

TOP  23.10.2019

Ahoj hledám ženu na vztah hodnou pěknou a pracovitouDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Praha
Muž | 39 let
Praha
Muž | 44 let
Praha
Muž | 27 let
Brno