Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 28 let Ostrava

TOP  15.1.2020

Ahoj, jmenuji se Petr a rád bych poznal slečnu z Ostravy a okolí, nekuřačku, se smyslem pro humor, která by ráda časem založila rodinu. Svůj čas se snažím trávit aktivně ať už sportem, turistikou nebo různými výlety ale samozřejmě nepohrdnu ani kinem nebo válením se v posteli apod. baví mě skoro vše :). Pokud to máš podobně a zaujal jsem tě, budu rád, když se ozveš :) PS: foto mám na profilu.

Dobrý den. Jsem 28 letý elektrikář, hledající ženu pro život. Bohužel mám smůlu na ženy bez charakteru či smyslu pro rodinný život. Hledám ženu, která si uvědomuje že když položím výplatu na stůl , tak měsíc má občas i 31 dní, což znamená že jí druhý den nechci najít v salonu krásy nebo v casinu nebo dokonce vůbec nenajít :) ... Jak už jsem psal výše, vykonávám nebezpečné povolání, a proto vyžaduji naprostou oddanost ale také to samé jsem připraven darovat. Raději krásnou nehubenou ženu :)

Jen Ty a já v roce 2020 a možná ..........Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 27 let
Brno-venkov
Muž | 51 let
Plzeň
Muž | 42 let
Uherské Hradiště
Muž | 30 let
Ostrava