Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků

Odpovídáš na anonymní inzerát. Majiteli inzerátu bude předán tvůj email, na který tě bude moci kontaktovat.

Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Hezký den, jsem pohledná dlouhovlasá blondýnka výrazně mladšího vzhledu. Mám za sebou náročné životní období, těžko se mi to přiznává, ale prožila jsem domácí násilí. Zvolna se z toho vzpamatovávám, snažím se postavit se znovu na vlastní nohy obrazně i doslova, mám zdravotní problémy a léčba je na dlouhé lokte. Na vše jsem zůstala úplně sama. Jsem bi zaměření, o mužích teď nechci ani slyšet, hledám i zadanou kamarádku (odkudkoliv) na dopisování a podporu, klidně i na setkání, nehledám vztah.

Ráda bych našla ženu s kterou najdeme společnou chuť ke vzájemnému poznávání.. Těším se na společné večery, kdy mi budeš psát, jak skvělý byl Tvůj den. Těším se i na příjemná slova, jak moc ses na mě těšila. A kdovi...třeba jednou dostaneme chuť se sejít a strávit spolu příjemné chvilky :-) Napiš mi, těším se. (L 27/177/64, ženský typ, blondýnka)

Tady Lucka, ze bych zkusila okusit zenske kouzlo .. jjDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 43 let
Praha
Žena | 47 let
Michalovce
Žena | 42 let
Praha