Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Ráda bych spolu se synem k sobě našli prima parťáka na vše možné, nejlépe někoho kdo se nachází v blízkosti Praha 4, 10, 11, 15 neb z časových důvodů nemůžu jezdit nijak daleko, není to o lenosti, prostě práce, škola, kroužky, učení, zaberou dost času a pracuji taky o víkendech. Když je volno nemám problém vyrazit někam dál na výlet klidně mimo Prahu. Najdeme někoho v okolí kdo si pro nás udělá rád čas? Rádi bychom se na někoho těšili. Najdeme? Nejlépe s autem, ale není podmínkou.

Ahoj. Nikdy jsem takovýhle inzerát nepsala, takže se předem omlouvám, jestli to bude divné. Mimochodem už vybrat tu kategorii inzerátu bylo pěkně pitomý... Každopádně jsem holka, co tu hledá kamarády. Jsem introvert, nesmělá, hodně čtu, miluju svýho kocoura a muziku. Jen se někdy cítím sama a líbilo by se mi mít někoho, komu můžu napsat a kdo pak napíše mě. On-line psaní mi dává svobodu. Budu ráda, když se někdo ozve a bude si chtít povídat o všem a o ničem.

Jsem samostatná, celkem spokojená žena, ale občas je mi smutno.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Praha
Žena | 40 let
Otrokovice
Žena | 29 let
Brno
Žena | 72 let
Praha