Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 30 let Praha

TOP  4.4.2020

Ahoj :), jsem svobodný, bezdětný, nekuřák, VŠ, pracující (lékařský výzkum). Povahou jsem spíše introvertní, ale umím se dobře rozmluvit a celkově jsem pak příjemný společník. Volný čas /když je/ se snažím věnovat čtení knih, sportu (lyže, volejbal, lezení) a výletům po památkách nebo přírodě. A teď ty mínusy :D jsem ještě studující (ještě si dodělávám všeobecné lék; 2 roč), takže bych preferoval kdo s tím bude kompatibilní. Foto a další info výměnou ;). Těším se na Vaše vzkazy, Petr.

MužVážně 59 let Praha

TOP  4.3.2020

Ahoj, milá, chytrá, veselá, laskavá, sportovní, racionální, romantická, štíhlá, mladá, pracovitá, klidná, krásná, divoká, lenivá, šmrncovní, prostě nějaká - úžasná slečno, dámo, holko do nepohody i bezva dní. Dej nám šanci vytvořit pohodový vztah. Už nechci hledat, chci najít. Jsem rád na světě, baví mě život, rád sportuju, stále dost slušně držím pohromadě, kulturu si taky dopřeju, nejsem hlupák a celkově jsem docela stravitelný a použitelný k životu. Přeju Ti hezké dny a těším se na ty naše.

MužVážně 40 let Praha

TOP  4.2.2020

Hledá se žena co by chtěla kamarádit s pohodovým klukem.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 61 let
Ústí nad Labem
Muž | 38 let
Praha
Muž | 52 let
Roudnice nad Labem
Muž | 52 let
Praha