Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Snad každý píše, co ho baví a to jsou samé seznamovací kávičky, procházky městem, kina atd. Co takhle, kdybychom se seznamovali u řezaní a rovnání dřeva na topení, rytí záhonů, hrabání listí, při práci na domě, skládání fošen do hráně, výrobě oken pro dům, který opravuji a při opékáním buřtíků na zahradě či brouzdáním ve spadaném listí na procházce lesem? Jsem vysoký, svobodný, bez dětí, nekuřák a bez závislosti na alkoholu. Ne, nehledám otrokyni, ale praktickou parťačku na cestě životem :-))

MužVážně 24 let Praha

TOP  6.10.2019

Jsem ironickej sebecentrickej flegmatickej cynik se zvláštním smyslem pro humor, ale vlastně trochu jiným smyslem pro skoro všechno... Krátký fakta? Jsem pracující sportující a studující ajťák. Nevím, co vlastně hledám, jen prosím buď zajímavá.. Nějaká tuctovka s názorama podle toho, co si myslí někdo jinej, mě fakt nikdy nenadchla. Nebudu slibovat žádný "závazně", to bych buď kecal nebo by se fakt muselo stát něco neočekávanýho... PS: Dám přednost osobnímu setkání.

MužVážně 53 let Praha

TOP  27.3.2020

Sympatický sportovec rád pozná fajn parťačku ke společným aktivitám při sportu, za kulturou, pro život...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Strakonice
Muž | 34 let
Český Těšín
Muž | 75 let
Klatovy
Muž | 34 let
Praha