Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na hory : Společné cestování

Tatry na 3-4 dny, teď od úterý, středy nebo čtvrtka. S mladší, sportovně založenou nekonfliktní parťačkou. S bydlištěm pokud možno plus mínus do 100 km ode mne, abychom se předtím stihli setkat a potom po návratu případně dál rozvíjet vztah. Buď podnikat výstupy na slovenské straně (Rysy, Kriváň, Slavkovský štít, Koprovský štít) a nebo, pokud jsi zdatná a trochu zkušená, můžeme přejít legendární Orlí stezku na polské straně :-)

MužNa hory 42 let Zlín

TOP  2.7.2020

Rád bych vyrazil na pár dní do hor, ČR, SR, Rakousko, .... Přidala by se nějaká turistka? Stan či chatka v kempu, penzion nebo hotel, je to na domluvě. Já 42 let, bezkonfliktní, pohodový, pořádkumilovný, nekuřák.

Ahoj, začala mi dlouhá dvouměsíční dovolená a teď na první půlku července zatím nemám naplánovaný přesný program. Líbilo by se mi trávit čas s mladou, aspoň trochu sportovně založenou ženou, například studentkou VŠ. Můžeme dělat výlety tady u mne po kopcích v Českém středohoří, můžeme jet do Tater, kam často a rád jezdívám, vylézt na nějaké vrcholy nebo projít stezku Orla Perč. Můžeme jet na kole k Baltskému moři nebo jen někde po okolí. Pokud nejsi z okolí, můžeš přijet a pobýt u mne. Napiš.

MužNa hory 41 let Praha

TOP  30.6.2020

Ahoj rád pozvu slečnu nebo paní na hory od 11 července. PS.Beru malou čivavu.

MužNa hory 43 let Praha

TOP  29.6.2020

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody (koronavirus už je na ústupu), prostě vyrazit někam na výlet - hlavně bez roušky.

MužNa hory 73 let Praha

TOP  29.6.2020

Hledám přítelkyni přiměřeného věku na horskou turistiku a lyžování na běžkách doma i v zahraničí. Jsem VŠ, 73l. nekuřák z Prahy. Na odpověď se těší Petr.

MužNa hory 30 let Ostrava

TOP  29.6.2020

Ahoj, rád bych poznal parťačku na hory. Beskydy, Slovensko, Polské Tatry... Více info přes zprávu. Horám zdar :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 44 let
Bratislava

MužNa hory 37 let Praha

TOP  27.6.2020

Ahoj, hledám tu parťačku na letní horskou turistiku, tuzemsko a okolní státy

MužNa hory 44 let Praha

TOP  26.6.2020

Pokud se ti nechce sedět doma, tak napiš a něco vymyslíme, sport, kultura, cestování, ferraty, hory a pokud to pujde za hranice do kopců a krajů. Nezáleží kde bydlíš, Čechy jsou malé. Jde o pohodu a toleranci, každý jsme nějaký a nikdo není dokonalý nebo naopak všichni jsme original takže a dokonalý;). Nic neřešit a vyrazit. Vše mas svůj čas, tak určitě vše začíná kamarádstvím;)

Ahojda.....uvítám do svého života veselou ženu, která mě obohatí (vnitřně) a která bude se mnou (podle možnosti) jezdit na ferraty, horskou turistiku, kolo (horské), divokou vodu, seakajak, ..... a samozřejmě i relaxovat. V Čechach i cizině. Přejí pěkný den. A

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Bratislava
Muž | 60 let
Rokycany