Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Po Evropě : Společné cestování

Ahoj, hledám slečnu/ženu na společné cestování po Evropě nebo i po světě. ze začátku prodloužené víkendy. Těším se na odpověď.

ŽenaPo Evropě 46 let Praha

TOP  27.1.2020

Planuje nekdo vyrazit nekam do tepla k mori v unoru nebo breznu ?

MužPo Evropě 60 let Praha

TOP  26.1.2020

Ráda cestuješ a není to jenom do rezortu? Já také hledám někoho na společné cesty. Nezadaná, do 60, z Prahy, nekuřačka, aktivní a především žádná panenka z cukru, co se rozpadne při prvním dešti. O mojí maličkosti více na profilu.

Hledám sympatickou kamarádku se smyslem pro humor na občasné výlety po Evropě. Nechci zbytečně platit za druhé lůžko a ve dvou je to taky mnohem zábavnější.

ŽenaPo Evropě 57 let Ostrava

TOP  26.1.2020

Je mi 56 let, nekuřačka a hledám spolucestující na dovolenou v období konce srpna až konce září na dobu asi 10 dní.Zajímají mě destinace-Černá Hora, Albánie, Sardinie a Španělsko.případně Řecko od 10.-21.9.2020(autobus.trajekt).Jedná se o pobytově poznávací zájezdy.Mám již vybráno několik zájezdů a v případném zájmu přepošlu emailem.

MužPo Evropě 31 let Praha

TOP  26.1.2020

Ahoj, hledá se slečna, která jako já má ráda cestování a chtěla by se třeba jednou za měsíc podívat po evropských zemích, vždy jen na pár dní nebo možnost domluvy na delší dobu, s ohledem na práci samozřejmě. :) Měla bys být společenská, vtipná, ulítlá a trochu trdlo. Ať to spolu těch pár dní vydržíme. :D Ondra

ŽenaPo Evropě 37 let Praha

TOP  25.1.2020

Sháním parťáky na cestování. Ráda bych letos vyrazila na Tenerife / Azory / Petrohrad s Moskvou / Irsko / Valencie. Přidá se ke mně někdo? )Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno

Cestuji ráda na kratší i delší vzdálenosti v kombinaci poznání-pobyt. Momentálně mám zájem o Slovinsko, Irsko, Skotsko, Skandinávii, ale i Podkarpatskou Rus. Hledám spolucestující, která má podobně toulavé boty a je aktivní. Váhy.

ŽenaPo Evropě 42 let Praha

TOP  25.1.2020

V dubnu levné letenky na trip Santorini + Atheny cca kolem 2 tisíc. Nepřidá se někdo?

Plánujete výlet - dovolenou na hory ...i v létě, k moři ...i po republice ? Ráda se přidám . Nekuřačka 63 / 168 z Prahy

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno