Postižený hledá ji : Různé kategorie

Mám neurologický problém z kategorie SCA (porucha rovnováhy); rád sportuji (omezeně, zato plavání intenzivně) Rád bych se seznámil s fajn dívkou z Tábora.
Nemáš odvahu na seznámení protože si třeba po amputaci,nebo pro to že špatně vidíš,chodíš či jezdíš na vozíku? Překonej tuto barieru a zkus odepsat. Přeji krásný den.
Ahoj, najdu zde ženu pro život? Já 48/164, chodící kolébavou chůzí, inkontinentní. Jsem zcela samostatný, pracující. Samota je zlá.
Hezký den, Jsme manželé 58 a 59 let, muž po amputaci nohy a rádi by jsme našli rodinného přítele nad 50 let s vlastním zázemím z okolí Brandýsa nad Labem pro společné víkendy ve třech i ve dvou. Diskrétně a seriózně.
Hezký den. Jsem Honza, 183/73, 56let, modré oči, delší světlejší vlasy, veselé, přátelské a dobrosrdečné povahy. Profesí vychovatel a rockový zpěvák,nyní v i. d., ale stále aktivní. Zájmy jsou od muziky přes literaturu a vaření až po áčkové filmy. Nehledám idol, ale také postiženou ženu, které bych mohl věnovat svoji lásku. Děkuji za pozitivní reakci a budu se těšit. (prosím, jen vážně). Honza.
Jsem 182 cm vysoký středoškolák v ČID po úraze páteře kolene. Hledám pohlednou, štíhlou (nemusí být doslova) veselou, pozitivní ženu se zdravým selským rozumem, která má ráda jako já klid, pohodu, radost z maličkostí, upřímnost, důvěru, toleranci, vzájemnou blízkost, porozumění a smysl pro humor od 40 do 55 let. Neřeším malichernosti ani handicap. Amputace, vozík, berle nebo jiná pomůcka nejsou překážkou. Mám skromnou, povahu, na nic si nehraji. Mám rád přírodu a zahradu. Ptej se co tě zajímá.
Ahoj, jsem Marcel a rád bych touto cestou potkal ženu =))... Jsem usměvavý a společenský. I přes svůj handicap podnikám spoustu věcí, za asistence svých kamarádů. Skočil jsem bungee jumping, padákem, hraju v divadle a ničeho se nebojím! =)) Budu rád když se ozveš.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 43 let
Praha
Ahoj, jmenuji se Vašek, je mi 37 let a hledám životní partnerku. Mezi mé záliby patří procházky, mám rád zvířata, vlastním dva pejsky. Ve volném čase se rád projedu na kole. Rád bych našel nějakou podobnou bytost, které bohužel nebylo co do intelektu tolik naděleno, ale nic to nemění na tom, že chci milovat a být milován. Pokud Vás můj vzkaz oslovil, prosím volejte Vašek
Zdravím sem par let sám hledám přítelkyni kamarádku na psaní chození ven a jiné věci neboj se a klidně napis
Celý život hledám, nacházím a také ztrácím, ale z každé ztráty současně získávám, jsem proto bohatý a nejsem anděl, ani dábel. Hledám, ale i nabízím pevný vztah založený na toleranci, důvěře, otevřenosti a samozřejmě lásce, bez toho, aby to byla jen prázdná slova. Hledám ženu citlivou i přes utržené životní šrámy a facky, ženu se zdravým selským rozumem, fantazií a zájmem o umění, floru i faunu, v Něco věřící. Mám špatný zrak a proto jen ŘP výhodou.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 43 let
Praha