Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Ahoj, rád bych poznal fajn hodnou slečnu nejlépe z Brna a okolí ve věku 18 - 28 let, ale možno i z celé ČR, které by nevadila moje nemoc - schizofrenie. Je mi 28 let, vystudoval jsem bakalářský program Ekonomika & management na Mendelově univerzitě Brně a nyní pracuji z domu v administrativě. Mezi mé zájmy patří taneční hudba, cestování, filmy, vaření, koncerty, sport. Budu moc rád, když se ozveš, odpovím všem. Těším se. Michal
Stále hledám rozhodnou a strostlivou ženu.Jsem 172 cm,88 Kg klidné povahy nekuřák a abstinent co má pejska.Žiji uplně sám a rád to změním. Najdem se?Nejlépe Kralupy a 20 km okolí. Jsem v plném invalid.důchodu,nerozhodný již ňouma a čekám tě.
Ahoj, jsem Marcel a rád bych touto cestou potkal ženu =))... Jsem usměvavý a společenský. I přes svůj handicap podnikám spoustu věcí, za asistence svých kamarádů. Skočil jsem bungee jumping, padákem, hraju v divadle a ničeho se nebojím! =)) Budu rád když se ozveš.
Ahoj, jmenuji se Vašek, je mi 37 let a hledám životní partnerku. Mezi mé záliby patří procházky, mám rád zvířata, vlastním dva pejsky. Ve volném čase se rád projedu na kole. Rád bych našel nějakou podobnou bytost, které bohužel nebylo co do intelektu tolik naděleno, ale nic to nemění na tom, že chci milovat a být milován. Pokud Vás můj vzkaz oslovil, prosím volejte Vašek
Hledám ženu pro společný život, cestování, zábavu i povinnosti. Mám lehce opadlé břišní svalstvo a vadu chrupu.
A nejen to. Navíc jsem myastenik. Mám moc plánů a jsem moc sám. Hledám mladší, menší :-) lehčí ženu, která nezkazí zábavu, ale dokáže pochopit, že onemocnění se občas hlásí a omezuje mé aktivity. Dokáže pomoci, podpoří, ale navolá hned o pomoc. Prosím pokud se některá odváží ozvat, nespěchejte na mně.
K vážnému seznámení hledám ženu s menší vrozenou nebo získanou tělesnou vadou, nekuřačku hubené postavy.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Trutnov
Muž | 37 let
Trutnov
Muž | 42 let
Praha
Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Původně jsem si předsevzal: dokud se neožením, má tělesná váha musí zůstat jak snesitelný lunt, manželka teprve může z ní učinit nepřijatelný hunt. Což o to, svatba - časem vyjde, nevyjde, uvidí se, v poho. Jenže: lunt už sem tam a hunt víc a více vystrkuje růžky. Čili chtělo by to chytrou poradkyni, která by mě zhu...morem ještě víc rozm...rekonvalescenční formou přenesla do přijatelné podoby tělesné schránky. Toť idea jednoho nekoukavého, svobodného bystrovočka.
Hledám ženu kamarádku vztah od 25 do 40 let, která by mě měla ráda, chodila se mnou na procházky, výlety, povídali si. Tímto, prosím nějakou dobrou duši, která by se chtěla seznámit. Michal, je mi 35 let, tmavé krátké vlasy, štíhlý, ZTP/P, sluchadla, inv. vozík. Při oblékání a osobní hygieně nutná pomoc asistence. Rád cestuji. Zajímá mne PC, nekouřím, alkohol nepiji. Bydlím s rodiči. Jsem normální kluk s hendikepem. Prosím o zaslání zprávy a fotografii.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Trutnov
Muž | 37 let
Trutnov
Muž | 42 let
Praha