Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Hledám opravdový, pevný vztah založený na duvěře a upřímnosti, citu a lásce, v dobrém i zlém. Mám špatný zrak, jsem kuřák, ale také mám odvahu začít znovu a spoustu životních zkušeností, vím přesně co chci. Handikap nevadí, pouze absence zdravého selského rozumu a citu.

Seriozní muž 45let, rozvedený, zajištěný, s vlastním zázemím, sš, hledá ženu přiměřeného věku, nejlépe mající děti, k vážnému vztahu, společnému životu. Ženu, které by nevadil můj handicap a to, že už bohužel nemůžu uskutečnit pohlavní styk a ani nemůžu mít děti. Něžnostem se nebráním, rád tě budu uspokojovat orálně, mazlení a pod. Opravdu jen ženu přiměřeného věku a z okolí, ne z opačného konce republiky.

Ahoj ve spolek , našla by se tu nějaká v sympaťanda pro mě ?Můžeme si nějakou dobu psát ale přednost dávám osobnímu setkání to jistě napoví více :-) Jsem mobilní tak mi pár kilometrů nebude dělat velký problém tedy pokud to nebude přes půl republiky.Jestli máš děti není to pro mě překážka . Jsem sice nějakou dobu na vozíčku ale zcela normální, takže žádná velká věda to není . Ozveš se ?????

Ahojky, hledám svou spřízněnou duši, co by mě brala takového, jaký jsem. Jsem silný introvert, povahou melancholik, trpící sociální fobií. Život je jeden, je mi už 30 a zatím jsem se stále nenašel. Úplně odepsaný však nejsem, pracuji a v rámci možností se snažím žít, ale ve dvou se to lépe táhne. Samota je zlá. Moje zájmy jsou hudba, filmy, psaní básní, sauna, čajovna, výlety a tak. Hledám slečnu či ženu z Liberce a okolí. Budu rád za každou reakci. Pa ;)

Hudba
Příroda
Vaření

Ahoj. Pokukuji po nějaké kamarádce, jen tak, třeba na pokec, abych nebyl sám. Handicapy: Prodělal jsem selhání srdce, počůrávám se (moc ne), obezita a momentálně mírnou dušnost. Klady: Řadu let nekouřím a jsem totální abstinent. Používám selský rozum, jsem srandista a jsem chápající, nesobecký typ. Vnitřně jsem úplně v pohodě :-) Jestli chceš poznat pohodového, netuctového muže, tak teď máš možnost ..

Ahoj, hledám hodnou nezadanou introvertní kamarádku na dlouhodobé dopisování nejen o našich potížích, v případě vzájemných sympatií později i setká(vá)ní. Jsem socfobik, ale nějakou cestu jsem už ušel, a navázání přátelství s hodnou a milou holkou podobného ražení by bylo fajn. Samota je zlá, bydlím s nemocnou mamkou, společnost nám dělá terapeutický kocourek Kubík. Ale není to ono, rád poznám milou sympatickou holku, se kterou bychom si byli vzájemnou vrbou. Pěkný den přeje Vláďa.

K vážnému seznámení hledám ženu, která nemá mammy.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 53 let
Valašské Meziříčí

Ahojky, Jeden romantik a pohodář hledá vážný vztah

Hledám milou a hodnou slečnu na vážné seznámení. Jsem dobrý společník, který nezkazí žádnou legraci, jsem společensky založený s optimistickým přístupem k životu, ale zároveň i zodpovědný muž s dobrým vychováním.

Pravoslavně, umírněně věřící bezdětný kluk ve věku 44 let, 185 cm vysoký, štíhlý, ve volném čase spisovatel příběhu, který se odehrává 500 let v budoucnosti v druhé části Galaxie, hledá milou, hodnou, věrnou, férovou holku kolem 40 let. I když věk je irelevantní. A hezkou, to pro mě znamená vysokou, štíhlou, s příjemným obličejem a kratšími vlasy. Doufám, že takovou najdu i v Praze, když ne v Galaxii. Můžeš být i původem cizinka z východu, i trošku zraněná. Zlatokopky ignoruju.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 53 let
Valašské Meziříčí