Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  42 let | Praha
Ráda poznám pohodáře pro život s nezbytnou dávkou inteligence. Muže, který nechodí po hospodách a je spíš rodinný typ. Já, pohledná, SŠ s jedním závazkem. Praha i středočeský kraj. Prosím foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Uherské Hradiště
Dobrý den dámy, hledám asi nemožné, ale proč to nezkusit. Hledám krásnou, sympatickou, inteligentní, smyslnou, finančně zajištěnou ženu, kterou budu nosit na rukách, rozmazlovat, hýčkat. Ženu, která mi bude oporou, která mě bude milovat, stejně jako já ji. Hledám kamarádku, přítelkyni, milenku, prostě někoho s kým mi bude hezky. Ženu, která má ráda vodu, léto, wellness atd. Nabízím gentlemanství, charakter, sympatie, aktivní život, pohodu. Budu se těšit. Foto napoví
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Jindřichův Hradec
Člověk hledá něco celý život. Nejdřív hledá sám sebe, potom práci, svůj kout na zemi kde je mu hezky a pak hledá ženu. Hledá ženu s velkým Ž, která už prošla věkem rozmařilosti a potřebuje se jako každý usadit. Potřebuje vedle sebe chlapa, který jí bude oporou, nikdy ji nezradí a bude se snažit aby mu po letech společného života řekla, bylo a je mi s tebou dobře...........Někdy je jeden pohled více než tisíc slov. Jindy je pár hezkých slov více než tisíc pohledů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Brno
Nezajdem na prochazku nebo kavu/caj? Uvidime kam nas to zavede...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Opava
Hledám ženu pro život , sportovně založenou , kolo , fitness , lyže , zahrada , hory .... Hledám kamarádku , partnerku , milenku ..... vše v jednom . Chci ženu, která pro mne bude jediná , já budu jediný pro ni, vzájemná chemie musí být , důvěra , kompromisy... Najdu ??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Brno
Romantik toužící po upřímném oboustranném zájmu, cestovatel prahnoucí po objevování a zažívání nového, milovník přírody vyžívající se v aktivním pohybu, a konečně muž přející si rozumnou slečnu s reálnými a podobnými představami :).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Brno
Chybíš mi...kde jsi...?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brno
Hledám usměvavou a okouzlující optimistku, která je náročná, ale ke štěstí jí stačí velmi málo. Měla bys holdovat dobré kávě, cestování, pohybu(rekreačně) a mít pozitivní vztah k vodě. Subtilní stvoření bude nošeno na rukou.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít