Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  24 let | Znojmo
Ahoj ?? nenašla by se nějaká slečna bo žena klidně i s dětmi?? která by se ráda seznámila??? Pokud ano písni mi e-mail bo číslo a ozvu se ti hmmmm??? ????
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Hranice
Ahoj, najde se fajn přítelkyně k vážnému seznámení kolem 35-45 z NJ a okolí, která je taky sama a nemá s kým na kolo, k vodě, a třeba i na dobrodružnou cestu autem k moři? Indicie : kutilství, zahrada, výlety, sluníčko, plavání, freediving....další info i foto v profilu..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Hlinsko
Ráda bych našla hodného muže pro klidný pohodový život, věkem do 50 let. Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Vysoké Mýto
Myslím, že mám plno energie, život přeci stojí za to. Ozvi se a uvidíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Brno
Jsem silná... protože znám své slabosti. Jsem nádherná... protože znám své vady. Jsem nebojácná... protože jsem se naučila rozeznávat iluze od skutečnosti. Jsem moudrá... protože se učím ze svých chyb. Mohu se smát... protože znám smutek. Miluji... protože jsem pocítila nenávist a dávám přednost lásce
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ústí nad Orlicí
Až budeš plakat, vymyslím nějakou bejkárnu, abych Tě rozesmál. Až budeš na mě rozzuřená, začnu Tě vášnivě líbat. Až se budeš se mnou prát, zlechtám Tě. Až budeš usínat, budu Tě hladit po vláskách. Až budeš zklamaná, koupím Ti dáreček. Až budeš nemocná, budu se o Tebe starat. Až budeš se mnou, nebudeš na nic sama. :-) PS: pokud jsi zlatokopka nebo máš nosánek nahoru, raději přejdi na další inzerát. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Olomouc
Krásný den TOBĚ přeji :) jsem mladá maminka, krásné holčičky, mám zajímavé ( doufám ) zájmy, od posledního přihlášení a snahy PRÁVĚ zde jsem se rozhodla to zkusit znova, protože jsem se moc změnila. Nejsem žádná modelka / ale již na svém zevnějšku intenzivně pracuji, ne pro TEBE, ale pro sebe/ protože krásná, hodná a životní partnerka jsem i teď :) ať vypadam jak vypadam :) Budeš-li mít zájem, napiš :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | České Budějovice
Nějaký vážný zájemce/nekuřák pro hodně vysokou partnerku s otevřenou budoucností, zatím ještě pendlující mezi Prahou (zaměstnání) a Č. Budějovicemi (bydliště)? Jsem letní typ, má představa ideálně stráveného volného času: pohybem na kole (nejraději poznáváním nových míst) / pěšky po vrcholech nebo kdekoliv v přírodě / za veder v přírodních zdrojích vody / i občasným rýpáním se v zemi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT