Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  40 let | Plzeň
Najdu Tě,ženo, slečno,s vyřešenou minulostí???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Praha
Ahoj :-) Už tě nebaví být sám? Máš chuť to změnit? Pokud si odpověděl ano, tak to můžeme zkusit spolu. Budu se těšit na tvojí zprávu. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Most
Ahoj jsem normální kluk co hledá slečnu která mě bude mít ráda takového jaky jsem chceš li zjistit více napiš rád odpovím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Karlovy Vary
Jsem muž co hledá ženu k sobě rovnou ve věku 30-40 let. Každý mi říká, že si zasloužím k sobě hodnou ženu. Co vlastně hledáte vy? Já ani sám pořáně nevím koho hledám. Ale pokud hledáte normálního muže, který umí ženě naslouchta, je rodinný typ a snaží se pro rodinnu udělat vše aby byla spokojená a nic nám nechybělo. Tak takový jsem. Jde mi jak o to trávit čas a věnovat se vyvolené ale taky i rodině, vlastně všem kteří k nám patří. Najdeme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Praha
Ahoj, jmenuju se Lukáš a je mi 23 let. Hledám touto cestou nějakou fajn slečnu, která tady také hledá vážné seznámení. Pokud by jsi měla zájem, tak napiš a rád o sobě samozřejmě prozradím víc. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Praha
...našla by se nějaká hravá štíhlá tvůrčí žena, která by měla chuť zasvětit do milostných her jednu volnomyšlenkářskou experimentátorku, která by ráda pochopila, proč v ní ženy vzbuzují tak velký zájem:))? nikdy jsem se s ženou nemilovala...ale tuším...přišel ten pravý čas to vyzkoušet:)! Pokud jsi tvůrčí typ...můžeme ve dne tvořit a povídat...a večer si lehnout do kožešin u krbu...udělat si dokonalé kulisy...nalít si víno a ponořit se do jedinečnosti něžně vášnivých okamžiků:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Znojmo
Jsem maminka,zena plné postavy s dětmi s vyřešenou minulostí.Hledam hodného věrného partnera do života.Mel bys byt rodinného typu.Rozumet si s dětmi.Ráda bych muže který obejme,poradi, pomůže,vyslechne bude mi přítelem a dětem dobrým strejdou.Okres Znojmo výhodou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Mělník
Jsem klidná , pohodová .. romantická boubelka a hledám protějšek
DETAIL / ODPOVĚDĚT