Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt

Máš tajné fantazie a zároveň si nechceš komplikovat si život? Jsi nezkušený heterosexuál, ale láká tě Bi experiment bez rizika? Nebo si jen rád dopřáváš relax? Přijď na masáž celého těla, včetně intimních partií, od nahého pohledného Bi maséra s větším mužstvím ;) Vše probíhá v soukromí a naprosto diskrétně. Zdraví a čistota podmínkou.

Hledám bisexuála štíhlé postavy, někoho stálého, pro občasné schůzky. Jsem štíhlý, 53/180, společenský, pohodář. Na přirození jsem vyholený, na tělě nikoliv. Za nutnost považuji nejprve osobní nezávaznou schůzku. Budu rád, když si budeme mít co řict i o něčem jiném, než sexu. Odmítám násilné praktiky, mám raději mazlení. Tvá nezkušenost není překážkou. Nevadilo by mi ani, kdybys chtěl použít např. dámské prádlo. Prostory mám v širším centru Prahy.

Taky jsi zjistil, že se ti spíš líbí kluci? Chceš to udržet v tajnosti a pravidelně se stýkat tam, kde nás nikdo neuvidí? Jestli ti nevadí kluk trošku při těle a chlupatý, tak napiš.

potrěbuješ silnějšího subíka na hraní. dovoleno vše. ty 49-66 let, nejlépe silnější postavy s místem a s časem odpoledne. více ve zprávách

Ahoj, najde se muž, kterého bych mohl O uspokojit.

Rád bych našel pohodového chlapa na pravidelný sex. Já 44 let, 176 cm/85 kg, respektující druhého soukromý život. Pevně doufám, že se podaří někoho takového najít.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Plzeň

Je tu mladý kluk, třeba student a rád by se nechal kouřit? Jestli máš plno, tak napiš. Pomůžu ti nebo pokud se ti to bude líbit můžeš chodit i častěji.

Nějaký kluk z východních čech diskrétně??

Ahoj, chybí Ti společnost nebo něco víc? Potom se zkus ozvat pohodovému chlapovi. Díky Viktor

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Plzeň