Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

Chci zadanou holku, nezávazně a diskrétně, vzrušuje mi to tak, jsem nezadaný. Můžeš mít u mě druhé útočiště, útěk z reality, nebo jen povyrazeni. Dělat co doma už neděláte, nebo jste nikdy nedělali. Fantazii se meze nekladou, ty klademe pouze my;) Odepiš s kontaktem na sebe, pošlu svou fotku.

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám pohodovou ženu (45 +) z Prahy, která sní o tom občas se stát dominantní Dámou a dosud k tomu neměla příležitost nebo dost odvahy. Pokud Vás tato představa alespoň trochu láká, budu se těšit na odpověď;o) Něco si o sobě a našich představách napíšeme, třeba si zavoláme a sejdeme se někde u kávy nebo vína...

Chybí ti to doma něco, jako mě? Pěkné vzchůzky Já a Ty. ozvi se budu se těšit. ......rád dám rád si vezmu

ahoj, hledám kamarádku, milenku k dlouhodobému vztahu. Jsem sympatický muž , sportovní postavy. Jestli také hledáš , zkus odepsat , bude se těšit na Tvoji odpověd

Hledáš tatínka, který se o tebe bude starat jako o svou ...... ? Doplníš to a pošleš zpět;-) DDLG Já hledám nějaké štěnátko pro sebe co se tu potuluje a potřebuje hodného tatínka.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Praha
Muž | 44 let
Brno
Muž | 36 let
Frenštát p. Radhoštěm
Muž | 56 let
Praha

Dáme Jointa venku na lavičce a pak se uvidí... material mam, ty to jen ubalíš:) Třeba pak zajdeme ke mě a ještě k tomu si užijeme. Chci něco jiného, něco free a v pohodě;-) Můžeme se zresetovat:) udělat něco bez přemýšlení, jen proto, že máš chuť se pobavit nebo se třeba jen vykecat?

Ahoj, dědek hleda babku postavy Věstonicke venuše(prsa, zadek, boky) na hezke chvile ve dvou mazleni, milovani.Stav a věk nerozhoduje jen odvaha.Praha a okoli.

Večery jsou dlouhé a chybí mi žena a její náruč i to ostatní co máš, chybí mi to, bydlení mám

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Frýdek-Místek
Muž | 43 let
Praha
Muž | 28 let
Brno
Muž | 38 let
Brno