Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

Normální zdravý chlap hledá štíhlou dámu na sex. Ideálně studentku, nebo dámu, které se partner dostatečně nevěnuje. Manželka je totálně frigidní a už jsem to vzdal. Je mi 41, výška 190 cm. Neboj a napiš.

MužNezávazně 38 let Brno

TOP  22.1.2020

Rád poznám fajn ženu pro kamarádsko-milenecký vztah bez narušení soukromí. Jsem ženatý a v rámci možností i spokojený:-) Pokud jsi na tom podobně, ale přesto bys ráda občas vybočila ze zajetých kolejí, budu rád když napíšeš. Věk není až tak důležitý, vzájemné sympatie ano. Roman

Hudba

Podnikatel 57 let by rád poznal sympatickou ženu na občasné schůzky a nezávazný vztah. Serióznost a diskrétnost garantuji. Preferuji dlouhodobý nezávazný vztah . Věk nehraje roli , ideální by byla žena 40-50 let , spíše štíhlejší a drobnější postavy. Vše další je na společné domluvě. Morava.

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  22.1.2020

VŠ 53/172, OSVČ, pár kilo navíc, ale 3x týdně s trenérem ve fitness, hledá spíše drobnější a štíhlou ženu do 40 let z Brna a okolí na kamarádsko - milenecký vztah. Kino, divadlo, večeře, intimnosti, finanční výpomoc. Vážný vztah v budoucnu možný. Já skoro rozvedený s vypořádanou minulostí a puberťákem svěřeným soudem do výchovy.

MužNezávazně 46 let Praha

TOP  22.1.2020

VS 46/187/93 zadaný se závazky. Něco se z mého života ztratilo a snahy to znovu najít nebo obnovit jdou kamsi do prázdna. Chybí mi někdo, kdo by mne nevnímal jako samozřejmost, chybí mi blízkost a těšení se na někoho, pocit, ze ještě žiju a ne jen přežívám v každodenních povinnostech. Nechci nic ničit u sebe ani u tebe, nic dalece plánovat, nic sobě ani jiným dokazovat. Chci jen prostě najit někoho, komu chybí totéž a s kým by šlo najit to, co jsme už doma ztratili. … Třeba tebe...

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  22.1.2020

Hledám milenku pro tajné, vzrušující schůzky. Láká tě to? Mě ano. Jsem dobře zajištěný, lehce dominantní gentleman, časově flexibilní, život mám zařízený a nechci v něm nic zásadního měnit. Pokud tě láká zažít nové diskrétní dobrodružství, budu rád, když napíšeš. Ty by jsi měla být 28-40 sportovní postavy, veselé a dobrodružné povahy. Těším se na tvou odpověď Tomáš

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Praha
Muž | 41 let
Plzeň
Muž | 31 let
Praha
Muž | 48 let
Praha

MužNezávazně 38 let Praha

TOP  22.1.2020

Toužím poznat příjemnou ženu, která by ráda občas utíkala ze spáru stereotypu a ráda poznala muže, se kterým bude opět sama sebou, se kterým bude znovu zažívat pocity neklidu, vzrušení a napětí. Muže, vedle kterého se bude cítit jako skutečná žena, přitažlivá, neodolatelná a žádoucí. Muže, který se bude těšit na její pohled, doteky, rty... Muže, se kterým může cokoliv podnikat, a přesto od ní nebude očekávat závazky a bude plně respektovat i její případný soukromí život.

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  22.1.2020

Rád bych navázal milenecký vztah se štíhlou pohlednou ženou, který by nebyl jen o sexu, ale i o dalších společných aktivitách. Jsem vysoký 190 cm, štíhlý, mám tmavé vlasy a hnědé oči. Vždy se snažím, aby se žena v mé přítomnosti cítila příjemně. Těším se na případnou odpověď.

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  22.1.2020

Co takhle si splnit svá třeba i tajná přání? Nezávazně ale naplno. A těšit se na sebe. Co Ty na to?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Most
Muž | 39 let
Ostrava
Muž | 36 let
Plzeň
Muž | 49 let
Kopřivnice