Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Vážná seznámení

Hledám touto cestou zenu od 40 do 50 let, normální postavy-ženský typ.Foto napoví.

Ráda bych našla slečnu na pár písmenek a seznámení

Nic nestává se náhodou. Před šesti lety jsem zde potkala Lásku svého života. A dnes se sem vracím, abych Ti, ale i těmto stránkách, velmi poděkovala, že jsi vešla do mého života. Love of my life You've broken my heart Love of my life can't you see Bring it back home to me Don't take it away from me Because you don't know What it means to me You will remember When this is blown over And everything's all by the way When I grow older I will be there at your side to remind you How I still love you.

Výlety ve dvou, pohoda, vínko... - s výhledem navždy :)

Ahoj, vím že tady někde jsi, ale zatím jsme neměly to štěstí se potkat. Ráda bych to změnila. Pokud jsi alespoň trošku sportovně založená, nebo bys měla pochopení pro moje řekněme adrenalinovější ježdění na kole a jiné sportovní aktivity, budu ráda když se ozveš. Vyměníme pár písmen, zajdem na kávu a třeba právě Ty a já budeme MY :-)

Vím co chci, ale stále mi to nepřišlo do cesty ... Žena nad 35...ženský vzhled....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Brno
Žena | 56 let
Praha
Žena | 38 let
Praha

Je mi 53let, prijemneho vzhledu I jednani, hledam milou a uprimnou zenu

Ahoj, já prostě nevěřím, že někde není žena dívčí, pro mě, co tak vypadá, jedná, co to má v hlavě srovnané, co chce vztah, lásku, věrnost, oporu. Má hodnoty, je citlivá, atraktivní, umí být sama, nehledá, že nechce být sama, ale protože chce být s tou správnou. Všichni vědí, že bez přitažlivosti se nedá zamilovat. A i humor hraje roli :) Praha a okolí. Foto prosím.

Uvidime...Nikdy mne nenapadlo, ze bych to sem mohla psat, prosim ne volice Zemana a Babise :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Brno
Žena | 38 let
Praha
Žena | 56 let
Praha