Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Kolektivní sporty : Sport

Beach?! Nenajde se parťačka? Podmínky: Chuť ....si zahrát (....kůže je nepromokavá), Čich....na problémy (......kdo to měl vybrat?), Hmat.....ať tak, či onak, vždy to zahraješ jak je potřeba (pokud bude balón kulatý, tak to půjde), Zrak....na vše (.....já to viděl taky!!!!).....a když to nepůjde dnes, tak příště určitě. Krajně zajet na vodu, na kolo, nikam, jen tak, naplnit břuch, mysl, ducha?! ......ať se daří! @Jan

!!! VOLEJBAL !!! Liberec Hledám bandu pohodových lidiček, kteří si půjdou jednou do týdne zapinkat. Kdo nebude prožívat každý zmařený míč, ale zahraje si spíš pro potěšení, relax a zábavu. V případě zájmu mi prosím napište do zprávy. Děkuji.. :-)

Hledáme cca 2 lidičky na beach v Brně, 1x týdně. Jsme pohodoví on+ona pokročilejší začátečníci.

Doplníme hráče na pondělní letní volejbal, který se koná v Praze 4 na Spořilově u ZŠ Jižní. Začátek je v 18 hodin. Stavíme až 4 hřiště a hrajeme už 21 let-

Najdu tři vsetíňáky na plážový volejbal na pravidelnou hru, co mají čas přes víkend?

Hledám kamarády, kamarádky, partu sportovních nadšenců, spíše sportovní typy, společné přátele, svobodné muze na společné cyklovýlety v okolí Ústí nad Orlicí, dále v okolí České Třebové, dále na Choceň, i na Letohrad, na stezky, na Svitavsko, Lanškroun, prostě vše v okolí Ústí nad Orlicí. Dále na společné cestování, turistiku, plavání, dálkové plavání, hory v zimě i v létě, turistiku. Dále na občasné zahrání stolního tenisu, nebo badmintonu. Na společné výlety za zábavou nebo i do města.

Jsme kamarádi různých věkových kategorií a hledáme kamarádky různých věkových kategoría na různé sportovní akce a společná setkávání v přátelské atmosféře. Například: společné sportovní akce, turistika, výlety a podobná setkání, kde bude možnost se i vzájemně poznatí. Přihlásit se mohou kamarádky i sympatičtí jednotlivci i ženy, maminky s dětmi, všichni kdo budou chtít. Pište vzkazy. Těšíme se :)Až bude hezky, chceme s kamarádem dát dohromady pár lidí na beach volejbal. Pravděpodobně bychom se scházeli někdy v týdnu někdy navečer, podle toho, kdy budou mít volno :) Kdyby někdo měl zájem se přidat, napište. Jsme průměrní hráči :)

Ahoj, hraje tu někdo volejbal (halový/plážový) a sháníte parťačku do týmu? Tak neváhejte a ozvěte se mi. :) Jen na rekreační úrovni, prosím.

Čau, chceme udělat s kamarádkou a kamarádem menší partu, co by pravidelně chodila hrát beach volejbal na poděbradský jezero, někdy od dubna/května, až začne být hezky. Dejte vědět, kdo by měl zájem ;)