Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na jiné kontinenty : Společné cestování

Rád bych koncem roku odletěl na SríLanku do tepla nabrat nove síly a odpočinout si od všedních starostí, ale samotnému se mě nechce. Najdu tady sympatickou ženu, kterou tímto zvu se vším co k dovče patří, která by sdílela tuto radost semnou? Najdu zde svojí princeznu se kterou si budeme rozumět i tomto zážitku? Princeznu, kterou si mohu hýčkat, rozmazlovat a dělat jí radost po zbytek života? Já štíhlý zajištěný pohodový VS Plzeňák 42let. Pouze z Plzně a okolí !!!

Ozve se mi krásná, štíhlá, portugalsky mluvící víla, která byla s maminkou od 4.11. na dovolené v Royal Decameron? Zapomněl jsem ti dát kontakt.

Planuji cestu na Sri Lanku anebo Thajsko a Burma na 3tydny v lednu. Prida se nektera dama?:)

Mám celý leden volno. Ráda se přidám k nějaké cestovatelce (ženě) na exotickou poznávací cestu, případně vymyslím, zorganizuji.

Najde se sympatická slečna na společnou dovču únor/březen výběr dle Tebe :-)

S kamarádkou hledáme 1 - 2 spolucestovatelky/spolucestovatele na červenec 2017 až případně začátek srpna - plán : Aljaška, Kanada, Francouzská Polynésie, Jižní Amerika, Keňa aj... podle dohody.

Ahoj, najde se mezi váma nějaká sympatická cestovatelka, která by rád vyrazila nejdřív třeba na prodloužený víkend, pak na týden a nakonec třeba na 14 dnů přes Vánoce a Silvestra s 44 kulturně a sportovně založeným fin. nezávislým pohodářem, který se umí chovat k ženám. Samozřejmě se zeptej na cokoli. Když přiložíš fotku, bude to super. Těším se na odpověď. Mirek

Ahoj,... Touto formou bych rad nabídl možnost letět do Thajska. Tzn. Od 7.1.2017 do 23.1.2017. Letenka jiz hrazena, daruji zdarma. Nutné ubytováni. 500kc/den. V případě zajmu me kontaktuje pro bližší informace. Letim jen ja, druhou letenku jsem dostal za symbolické podmínky.

Nějaká slečna na společnou dovolenou v lednu k moři?

Rada bych odjela přes vánoce do tepla.Hledám někoho,kdo se přidá.Zavřít