Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na jiné kontinenty : Společné cestování

Příští rok bych rád opět vyrazil do nějakých dálav, docela mě láká Bolívie (případně i Peru a Chile a hledám parťačku. Jede se bez cestovky s batohem podle vlastního plánu. A pokud to vyjde, budu rád, když to nebude naše cesta poslední.

Samostatná, trochu hubatá, nebezpečně chytrá realistka se sklonem k optimismu, VŠ, 50+, hledá kamaráda a parťáka (= rovnoprávného člena mini-týmu o 2 hlavách, ne sponzora, ne sponzorovaného) na realizaci cestovatelských cílů ze svého „wish list(u)“– SAE, Kuba, Kapverdy… atd. Jaro 2017, popř. až podzim 2017 – podle toho, jak dovolí pracovní závazky. Cestovatelské zkušenosti mám, světové jazyky ovládám, záda si ale sama nenamažu. Kdo se nebojí, ať se ozve. Pokecáme, uvidíme.

V lednu 2017 plánuji cestu na Havaj.... nebo Dominikánské republiky...ještě se rozhoduji. Hledám touto cestou spolucestující, která také ráda cestuje, ale ne sama. Samostatné ubytování. Nehledám muže, jsem vdaná.

Dvě sexy kamarádky - blondýnka (39) a brunetka 32) hledají PRIMA CHLAPY, kteří je pozvou na společnou luxusní DOVOLENOU někam do tepla (mimo Evropu). Odpočinek, zábava, hovory na úrovni,... Milujeme bílé pláže, západy slunce, šnorchlování, výlety za poznáním, dobré jídlo a hlavně legraci. Umíme anglicky. Destinace: na dohodě. Termín: hned :) P.S. Pouze pohodáře a pouze vážně!

Hledám kámoše do Egypta na 11 dní, odlet od 16.11.2016, komu nevadí že jsem gay, jsem opravdu v pohodě. Ozvi se

Nehledám partnera pro život, ale na cesty. Štíhlá nekuřačka středního věku z Prahy. Cestování po vlastní ose, mimo Evropu.

Letos jsem byl 4 měsíce v Asii. Najde se někdo, kdo by chtěl jet příští rok? Na pohodu, žádný závod, za málo peněz, ale ne pod stan. Leden - duben (cca. 3.měsíce)

Ahoj, v prosinci 2016 se chystám na 20 dní co nejlevněji poznávat Kubu. Hledám pohodového a bezkonfliktního člověka, který(-á) nemá problém cestovat s báglem na zádech. Takže jestli nejsi lehátkový typ a raději něco zažiješ a vidíš, tak se ozvi :)) Cesta by trvala 20 dní, na Štědrý den jsme zase zpátky :)) Všechno je o domluvě, včetně trasy a způsobu cestování. Napiš, bude to fajn :)))

Parťačka na cesty za dobrodružstvím? Jsem fotograf, cestovatel a dobrodruh, vegetarián a abstinent, a už dlouho hledám milou, štíhlou a nekonzumně smýšlející holku tak do 30ti (nebo kolem 30ti), pro život i na cesty, kde cesta není uspěchaná dovolená, ale součást života. Na cesty je třeba si nejdříve vydělat, a současně je to skvělá příležitost se poznat a zjistit, jestli bychom se pak třeba spolu třeba chtěli vydat za dobrodružstvím nebo i životem. Zrovna pracuji, jako obvykle, v Anglii.

Kdo by letěl letos v zimě do JV Asie, nejlépe Thajsko a okolí,na 2 až 3 měsíce ?Zavřít