Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá jeho : Výměna partnerů

bi kluk kolem triceti do trojky s kamaradkou?

Ahoj,najde se tu manželský pár který by přizval. Bi pohodáře 177cm vysokého,střední postavy s rozměry 16 - 17/4,5 - 5.Podrobím se vašim podmínkám i scénáři.Čistota a zdraví podmínkou.

ŽenaPár hledá jeho|52 let|Brno|top 21.2.2017

Jsme pár, ona 51, on 55 a hledám muže (ne BI) s vlastním zázemím ve věku do 50 let, který by mi obohatil a zpříjemnil život ve třech. Vyžadujeme a nabízíme 100% zdraví.

Hledám i starší pár, který má tu touhu po sexu a dovedl se rozproudit při trojce a zkusit si to, po čem touží. Když stereotyp zabrání touze po sexu, je třeba chuť k milování oživit něčím novým, neznámým a vzrušujícím, třeba nové praktiky, jiné předehry, nový scénář pro přípravu chtěného sexu. Jsem sice starší, ale aktivní a především v orálu. Čistota a zdraví je podmínkou. Mohu i přes noc a kdekoliv. Orgie a bolest a podobné nesnáším.

líbí se milujícímu páru,když se na ně někdo dívá????Rád bych přihlížel milování jiného páru.Najde se nějaký kol Olomouce,nebo Šumperka???

Chceme vyzkoušet trojku. Proto hledám pro svoji partnerku, muže, který se nestydí, umí to a třeba nám dovolí si to zvěčnit. Nutná je předem dohoda se mnou. Ideální čas dopoledne. Nejsme přímo z Prahy, ale ca. 30 min od Černého Mostu. Jsme nekuřáci. Tvůj věk neřešíme, důležité jsou sympatie

Vypisujeme konkurs na rodinného přítele. Ona 31 let, psa č.5 dáma při těle.On starší, máme zájem o dlouhodobí vztah. Podmínkou přijetí je všestranná úroveň, raději staršího pána. Nadržení mladíci nepište! Nemáme zájem.Výhodou je mít vlastní zázemí. Budeme reagovat pouze na konkrétní nabídku.Napiš svoje představy atd.

Najde se nějaký muž do 40-ti let s menším M/prosím NEPIŠTE ti, kteří máte velikost větší něž 15cm..., který by dokázal ocenit přirozenou krásu mé partnerky, pozorovat nás při souloži a onanovat u toho? velice nás tato představa vzrušuje...a hodláme jí konečně zrealizovat s někým kdo má podobné fantazie. Jsme hezký pár/přes 30 let/a hledáme někoho kdo by si to dokázal užít stejně jako my. Prosíme odpovídejte POUZE s CIVIL FOTKOU na email...když zaujmete, my pošleme fotky své.

Ahoj, jsem kluk a chtěl bych být Vaší holkou,holčičkou nebo chlapeček,miminko na přebalování do plenek na mazlení,hraní,sex a i zneužívání,je tu někdo z Vás,např.jednotlivec,pár co mě tak bude chtít a bude mít k dizpozici prostory a i věci a bude mít čhuť si takto ulítnout?Je mi jedno,jaký je Váš vztah,a moc to chci a to jednorázově,nebo rád i pravidelně..Váš věk nerozhoduje a věk a jméno,který mi dáte,nechám na Vás.Praha a okolí.Ahoj HonzaZavřít