Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ostatní : Výměna partnerů

MužOstatní 39 let Praha

TOP  27.1.2020

Jsi nadherne tlusta, rozkosne mekoucka barokni Venuse s sirokymi boky, mohutnejsim poprsim a sexy faldiky do 40ti let? Jsi navic v sexu nekonvencni, nezkrotna, nespoutana, nenasytna a vasniva? Fajn, jsme dva (snad :o) normalni, inteligentni, veseli prima chlapi, NE homo, ani BI, oba VS, stihli, v sexu celkem zkuseni, ale nepromiskuitni a ty, ty jsi nas clovek -hledam totiz prave Tebe, jsme oba na macandy.Pokud mas navic treba jeste kamarádku, pak super.100% zdravi, diskretnost, pohodicka, byt máme ;o)

MužOstatní 39 let Praha

TOP  24.1.2020

Milenecký pár on 39/184 štíhlý, pohledný+nenasytná nymfomanka 27 let /172, krásná, postava tak akorát, lehce Bi :o) Hledáme zvídavou štíhlou Bi kočku, subtilnější mazlivý, empatický, aktivní typ, nejlépe lehce prverzní - rádi splníme i lehké SM a jiné nevšední erotické fantazie mimo mainstream... 100% diskretnost, serioznost, zdraví atd. pravidelné přátelské schůzky párkrát do měsíce, máme vlastní byt v centru. Příp. možno i pár...jsme oba inteligentní, nekuřáci, žádné kérky, piercingy, úroveň..

MužOstatní 38 let Praha

TOP  23.1.2020

Hledám 2 vášnivé, smyslné kamarádky, které spolu mají něžný vztah a které by pro zpestření svých sex.radovánek uvítaly mou aktivní přítomnost... ;-) Jsem prý velmi pohledný, veselý, společenský, inteligentní, kultivovaný, čestný chlap na úrovni, štíhlé postavy ale hlavně něžný, citlivý, empatický, s vlastním zázemím.Nechci syrový, neosobní sex, spíš také něco krásného říct, napsat, o pocity, něhu, doteky, pomazlení, trvalé přátelství, ne jen o sexu... Byteček, sbírečku vínečka a čajů atd. mám..;o)

MužOstatní 40 let Praha

TOP  22.1.2020

Dva nerozluční a opravdu fér kamarádi, oba 39 let, štíhlí, vyšší postavy 183 a 185, pohlední, VŠ (nejsme homo, ani bisexuálové!!!) hledají hezkou, eroticky založenou kamarádku do švédský trojky.100% zdraví, cit, něha, empatie, romantika, úroveň, diskretnost, žádné perverzity, nebo nedůstojné sexpraktiky!Prostě bychom to jen rádi zkusili, jsme pro každou lumpárnu;-) Příp.i jednotlivě kdyby se ozval třeba pár...Nejsi-li z Prahy-nevadí, přijeď klidně i na erotický výlet na více dní-vlastní byt máme ;o)

MužOstatní 40 let Praha

TOP  20.1.2020

Jsi-li mladá, hezká experimentátorka a toužíš-li vyzkoušet milování se dvěma kamarády, pak neváhej ;o) Jsi-li velká divoška, pak máme když tak ještě třetího kamaráda.Všichni jsme VŠ štíhlí, pohodoví, eroticky založení, veselí a korektní kluci, nejsme homo, ani bisexuálové, jen také rádi experimentujeme.Dvě bezva zkušenosti už máme, tak napiš bude to prima, uvidíš ;o) Máme vlastní byt, tak že jestli nejsi z Prahy, klidně přijeď na víc dní, třeba i s kamarádkou, nebo dvěma :o) čím větší kolektiv, tím lépe ;o)

MužOstatní 55 let Olomouc

TOP  19.1.2020

Hledám stabilní cuckold nebo kanda pár na dlohodobé setkávaní..Ja dominantní, kreativni...jedine seriózne jednání...Ol a okolí 100 km...

MužOstatní 42 let Praha

TOP  17.1.2020

Zkušený a precizní D/s Pán VŠ/183/90 hledá subinku i novicku, možno i dvě, pro prožitek nejen spankingu, která chce zažívat submisivno z důrazem na bezpečí a vzájemnou důvěru. Několik let mojich zkušeností zaručují odpovědný až profesionální přístup a úroveň. Vhodné pomůcky a doplňky mám pro naše společné použití...Chceš být poslušná a užít si to vzájemně s kamarádkou? Důvěra, zodpovědnost, bezpečí a zdraví....

ŽenaOstatní 44 let Praha

TOP  17.1.2020

Ona VŠ/43/173 oplácaná krev a mlíko, větší prsa, velmi náruživá nymfomanka stále při chuti bi subinka se zájmem nejen o sex do obou dírek a 2 štíhlí VŠ/41/183 hledáme pár, kde partnerka nesnáší aná., ale ostatní praktiky poskytne ráda. Naš cíl je: Muži dělají radost ženám, ženy mužům nebo žena ženě. Zázemí v centru máme. 100% zdr. stav a diskretnost zaručujeme i požadujeme. Místo páru možná i samotná holka ;o) Samotní muži prosím NEPIŠTE !

MužOstatní 58 let Praha

TOP  17.1.2020

Ahoj, bylo by mi potěšením být přítomen vašich intimních hrátek. Třeba jen pasivně nebo v případě vašeho zájmu se rád i přidám. Nebo vám mohu natočit vaše milování a vše s tím spojené. Samozřejmě pouze na vaše vlastní záznamové zařízení které si uchováte pro vaši vzpomínku. Pevná pravidla určíte Vy. Jsem zdravý a naprosto pohodový muž. Zaručuji diskrétnost.Těším se. Přijedu kamkoliv.

MužOstatní 42 let Brno

TOP  16.1.2020

Chtěla by ses scházet ve třech? Je poměrně nesnadné najít pár, proto nabízím variantu vytvoření mileneckého páru a společně pak zkusit hledat toho/tu třetí/ho Jsem neškaredý sympaťák, vyšší, sportovní postavy a tuto variantu volím jako snad funkčnější k seznámení se s podobně smýšlející ženou. Rád bych, aby ale přes tento společný zájem byla zachována diskrétnost, úroveň, fér jednání a upřímně, nechtěl bych být jeden z tvých mnoha. Je tu málo prostoru k psaní, ale to už můžeme napravit mailem ;)