Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahoj, nebyla by tady fajn žena, hledající pro začátek přátelství s tím, že kdyby to postupně přerostlo v partnerství, tak by se tomu nebránila? Já 43 let, 176 cm. Se zájmem o turistiku, historii, sportování a hlavně výlety za vším možným. Rád fotografuji i zajdu za kulturou do divadla, muzea i galerie. Bylo by fajn, kdybys byla z Jablonce, Liberce a okolí s podobnými zájmy, klidné povahy, elegantní i sportovní. Budu se těšit na odpověď s pozdravem Marek.

Ahojky moc rád bych našel fajn kamarádku, jsem sám a je smutno tak když budeš chtít písni moc rád tě poznám, můžeš být odkudkoliv a na věku nezáleží.

Moc rád bych poznal ženu ke vzájemnému dopisování. Snad je to tím, že mi kdysi utkvěl v paměti film "Láska přes internet", nebo jsem zkrátka snílek, ale nějak tajně doufám, že se i v dnešní době najde holka, která dá raději přednost knize, před zběsilým kmitáním palců po displeji. Holka inteligentní, která dokáže ocenit krásu slova a zároveň ráda naslouchá druhému. I když si občas myslíme opak, každý prožíváme velmi bohatý život, plný strastí a slastí. Pojďme si o něm navzájem povyprávět.

Zenaty s vdanou?… a proc by neslo si psat?…

Obyčejný chlap hledá obyčejnou ženu na povídání po písmenkách o čemkoliv..Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Tábor
Muž | 44 let
Praha

Ahoj je zde žena na únik z toho priserneho stereotypu, jsi li tu napiš prosím

Toužím poznat kamarádku nejen na psaní, přátelství, ale možná i flirt. Raději nějakou stydlivou , usměvavou, co by vyrazila i na bazén, nebo jen tak se projít po venku...Líbí se mi menší prsa, hnědé až špinavé blond vlasy. Jsem štíhlý modrooky kluk,

Psát si, na kafíčko, pivko, výstavu, jen tak se toulat Prahou a okolím, s 170, normální postava, nekuřákem. Hledám spíš mladší nebo mladšího vzhledu, normální až hubené drobnější postavy, sympatickou, kultivovanou, plnou nápadů.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Tábor
Muž | 44 let
Praha