Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Hudba
Knihy
Kolo
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj. Doma už to není jak by to mělo být a zatím jsme se nerozvedli. Takže muž s vyřešenou minulostí bohužel nejsem. Věnování se sám sobě, dětem, práci a různým zájmovým činčinnostem je dobré, ale pocity osamělosti se tím nevyřeší. Nejsem nešťastný, unuděný nebo skeptický. Je mi 56 let, vysoký 175 cm, občas brýle, vlasů méně a na krátko a bydlím v Mostě Myslím že působím klidně a sympaticky. Rád bych se touto cestou seznámil se ženou podobného osudu. Bylo by fajn napsat si a občas se sejít.

Kino
Divadlo
Kolo
Příroda
Vaření

Hledám kamarádku 35-45 pro dopisování a možná i něco dalšího.

Ahoj chtěl bych si dopisovat se ženou, jakémkoliv tématu se nebránim.Nabízím slušnost a úctu k ženám

Kto mi pomôže v ťažkej životnej chvíli?Žijem v manželstve, ktoré ma nerobí šťastným a ja neviem prečo.Stále si myslím, že je všetko moja chyba, ale nemusí to tak byť.O mne = rodinne založený, milujem deti, milujem život, športujem, mám malú farmu.Nefajčím, pijem príležitostne, máme 2 dcérky, ktoré milujem nadovšetko.Veľmi chcem zmeniť svoj život, len neviem ako a potrebujem oporu, kedže doma ju (zatiaľ) nemám.Ak hľadáš normálneho chlapa LEN na písanie, ktorý ťa pozitívne naladí, napíš.Veľmi to potrebujem

Kdyby sem koukala nějaká žena , která hledá kamaráda na povídánía třeba procházky tak budu rád když se ozve. Já 35 letý ouplně normální kluk. :-) Více ti rád písnu. PS nabídky sexu si ponechejte děkuji :-)

Potěšilo by mě psaní, nejlépe s nerozumnou paní.Tento stav mívám poměrně často.

Možná bys také ráda takový uvolněnější psaní pro vzájemný relax? :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
Ostrava
Muž | 51 let
Praha

Zdravím, najdu tu protějšek na psaní ? Pokud odepisuješ po dvou dnech, tak je to zbytečné.. :)

Ahoj, jsem již mimo prac. proces. Doma to už dlouho kloudně neklape, namluví se toho minimálně. Rád bych si zkusil např. trochu dopisovat a pod.. Zájmy: např. něco kolem domku (zahrádka, též zvířecí kamarádi..), rád bych i lehce cestoval i za vodou a pod.. Osobní setkání později možné. Jsem nekuř., VŠ.

Ahoj hledám milou pohodovou ženu na dopisování , na mysli mám klasické dopisy či pohledy, poněvadž to má jisté kouzlo a nevyrovná se tomu žádná SMS či mail.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
Ostrava
Muž | 51 let
Praha