Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Hledám kamaráda, důchodce na zlepšení angličtiny.

Divadlo
Hudba
Knihy
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Někdo na psaní a společné aktivity

Ozve se mi prosím bývalý, nebo současný pacient Rehabilitačního Ústavu Hrabyně? Nebo tam již trvale bydlící. Byla jsem tam naposledy před 9 lety, ráda bych si vyměnila zkušenosti a informace, zda se mám zase těšit na kvalitní, účinnou rehabilitaci a pobyt, či něco nového, zajímavého, taky na kamaráda.

Ahoj, hledám kamaráda. Prozatím na psaní a pokud si budeme rozumět, tak třeba na výlety, do kina, jít se jen tak někam projít (na nějaké vysedávání po kavárnách apod. nejsem). Mám ráda zvířata, přírodu, ráda se směju. Jen prosím o to, abys nebyl ženatý nebo zadaný. To si můžeš popovídat doma a jet na výlet s drahou polovičkou. Nestojím o to poslouchat, jak ti doma nikdo nerozumí, jsi nevyužitý atd. Jinak ráda vyslechnu.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
České Budějovice
Žena | 68 let
České Budějovice
Žena | 69 let
Ostrava

Najde se tu kamarád/ka? 22 - 28, ideálně ještě studující a z Brna či okolí, spolehlivá/ý, se smyslem pro humor, upřímná/ý, veselá/ý... Měla by to být osoba, se kterou si budeme mít co napsat, rozumět si, mít nějaký společný zájem/cíl/cokoliv... Někdo, kdo vás vyslechne nehledě na to, kolik je právě hodin. Nemá smysl vypisovat více. Napiš, pokecáme a uvidíme, zda padnou sympatie :)

Musím napsat něco fakt chytrého...ale vůbec mě nic nenapadá, v hlavě je jen slyšet tep srdce.:-)

Ahoj, hledám kamaráda na povídání, na výlety, procházky atd. Nejlépe tak do 40 let, se smyslem pro humor a ironii a vztahem ke kultuře. Já jsem urýpaná, introvertní jezinka. P.S: NEhledám kamaráda s benefity!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha
Žena | 68 let
České Budějovice
Žena | 53 let
České Budějovice