Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na koncert : Pojďme ...

MužNa koncert 35 let Praha

TOP  23.12.2018

Vyhlašuji výběrové řízení na slečnu, která by se mnou šla v červnu na koncert Phila Collinse do O2 arény. Lístky jsou na mě ;) Nemusíš být z Prahy, po koncertu mám zamluvený super welness pension. Já sympatický 32 let.

Nechtěla by nějaká milá dívka (může být i dáma :o) ) na koncert Charlese Aznavoura, Mireille Mathieu, Julia Iglesiase, Albana Carrisi, Juan Diego Flóreze, Andrea Bocelliho, Frédérica Françoise, Daniela Guicharda, Nany Mouskouri, Barry Manilowa, Lance Ellingtona, Štefana Margity, Matta Monro, Roy Orbisona nebo Deana Martina...? Případně každý nápad je vítán... :o)

Ahoj, hledám doprovod na Vánoční Merendu 2018 (Králíky u Nového Bydžova, hraje Komunál a Harlej) dne 25.12.2018. Nic víc a nic míň. Opravdu hledám někoho, kdo má tuhle muziku taky rád a nemá s kým jít. Je mi jedno jestli to bude žena nebo muž

Pětatřicetiletý, 175 cm vysoký kluk hledá dívku, která by ráda přijala pozvání na koncert orchestru Melody Makers, jenž se uskuteční dne 19. prosince v Beskydském divadle v Novém Jičíně.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha