Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Běhání a turistika : Sport

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Nezadaný hledá sympatickou štíhlou ženu přiměřeného věku, která má vyřešenou minulost a věří, že má toho ještě hodně před sebou. Jsem z Prahy, aktivní, cestování, trek, kolo, běh, brusle, atd. Prosím o zaslání fotografie.

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám nebo sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Ahoj, hledám fajn kamarádku která by občas šla zaběhat v lokalitě Vyšehrad, Nusle, Pankrác, Kavčí hory, nebaví mě běhat samotného:)

Kolo
Fitness
Lyžování
Plavání
Běh
Příroda

Ahoj, hledám sparing partnera tennis a běhání, klidně i Kravmaga , box. U nás všichni jen chlastaj.

Ahoj, rád bych našel partnera na běhání, je jedno, zdali to bude muž či žena. Důležitý je běh. Jsem úplný začátečník, i když před 10ti lety jsem to zkoušel a šlo to...Dnes to půjde pomaleji, ale chci to zkusit...Musím se sebou něco dělat...Mou nevýhodou je, že chodím na směny.....Ale třeba se domluvíme.Mám na mysli hlavně běh v přírodě a v lese. Ne po silnici. Bydlím nedaleko Nymburka. Mějte se. ..

Alespoň trochu zdatná žena k občasným únikům z civilizace ven do kopců a skal, třeba i nekonečných rovin..Pokud bydlíš někde mezi Libercem a Děčínem určitě se ozvi..Ahoj, hledá se pohledný sportovec na seznámení z Prahy. Občasné výběhy, stěna, ferraty, kolo a pod. Já VŠ 171/65 ?? Těším se na zprávu.

Hledám běžeckého trenéra, který by mě trénoval běhu ideální ranní časy případně někdy víkendy

Najde se někdo na pohodové pěšárny ? Nezadaná, do 60, z Prahy, s batohem, pohorami, lyžemi, kolem a především není "panenka z cukru".