Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Kolo a cyklistika : Sport

Hledám parťáka z Prahy do 30 let, nejlépe gaye, nebo bi, na vyjížďky na kole po cyklostezce z Prahy směr Černošice, Dobřichovice...

Rozvedený 54/170/100 hledá nekuřačku na cyklovýlety okolo 50 km

Brno a okolí: Najde se cyklistka (MTB i silnice)? Ja 41let, 187cm, dobra fyzicka, spolehlivy, VS.

Ahoj, hledám parťačku k občasným cyklovýletům po okolí HK, Jaroměře, ... .

Ahoj, jezdím o víkendu na výlety na horském kole Praha a střední Čechy hrady a zámky, přidá se nějaká slečna s horským kolem ? Jsem z Prahy 8, 187cm s úsměvem.

Hledám parťačku do přírody, na výlety, na hory, na turistiku. Pěšky nebo na kole

VŠ/50, štíhlá blondýnka z Prahy (okraj Prahy 6) hl. společníka, kamaráda, možná i partnera (když přeskočí jiskra), který má čas a chuť společně něco plánovat , užít si léto, koupání, cyklovyjíždky po ČR - jednodenní z Prahy nebo i delší dle dohody kamkoliv se nám bude chtít.Hledám pohodovou, věčně mladou, kamarádku na cyklovýlety, 55+.

Najde se sympatická slečna cyklistka-bikerka-koloběžka (35-42 let), která si také ráda občas vyjede (nechce už sama) na horském kole do přírody-do terénu..(mimo asfalt), buď přes týden(odpoledne po práci) nebo o víkendu někam mimo po Čechách?

Zdá se, že o vážné seznámení tady žádná slečna nestojí. Počasí teď bude lepší a lepší, coronavirové omezení snad také. A tak sháním slečnu, která by ráda vyrazila na kolo. Závody nejsou můj cíl, ale výletní tempo po stromovce také ne. Odhadem řekněmě 60-80 km v průměrně kopcovitém terénu? Dle počasí, nálady .. a aktuální fyzičky - karanténa se na té mé přeci jen trochu podepsala :-) Můžeme také na brusle. A až nám napadne sníh, rád vyrazím na běžky. Celoročně je (doufám) k mání bazén či divadlo.