Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ostatní : Společné zájmy

ŽenaOstatní 28 let Praha

TOP  17.7.2019

Hledám přátele okolo 24 ci (pritele nad 28) co semnou budou cestovat po světě i Evropě.Jste spolehlivý, pracující, máte rádi zvířata, a jste ze Středočeského kraje nebo Prahy.Jste akčnější lidé, máte rádi kino či filmy a seriály což já miluju, ale nepohrdnu ani divadlem ci jinou kulturou.. Nebráním se žádnému sportu, když na to budeme 2..

MužOstatní 44 let Zlín

TOP  15.7.2019

Je mi více nežli jasné, že mezi tak zoufalými jedinci najít někoho koho hledám je skoro nemožné, ale přesto, Zkusit se má vše a líná "huba" hotové neštěstí.Pro další z mých projektů hledám lidi, á-la dark elektro, industrial, cyber goth, Znalost AJ, NJ žádaná.Nebo i někoho, kdo tento styl "dělá".Vše co se vyprodukuje jde samozřejmě mimo CZ.Label a produkce je k disposici.Rozhodně zde nehledám nějaké tlachání, mlácení prázdné slámy, žblepty alkoholiček, etc, etc, Luxusní ženu mám, zdravé děti taky.

MužOstatní 46 let Praha

TOP  12.7.2019

47.lety.muz. Je tu někdo koho to také zajímá.. Kdo by šel zkusit nebo spíše má nějakou zkušenost. Hledat různé předměty. Detektorem kovů. Chci si ho koupit. Něco levného. Lákalo by mě hledání.. Tomáš.

ŽenaOstatní 29 let Brno

TOP  9.7.2019

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lecitelstvim, moc rada bych se vydala touto cestou a dozvěděla se o tomto nádherném poslání více.

ŽenaOstatní 52 let Praha

TOP  7.7.2019

Hledám člověka/lidi /kutila se zálibou žít si stylem: klid + nízkonákladově + chatařit + zahradničit + kolo + volný čas pro sebe + občas kultura + .......dopište ;-) PS: důležité je jen to co máme stále u sebe ale nač se nedá sáhnout ani vidět : ..........dopište ;-) Těšme se na báječný a dlouhý život

Hledam parťačku do posilovny, kino, airsoft, procházky adrenalinové zážitky, časem třeba i něco víc pokud si budeme rozumět.

MužOstatní 43 let Praha

TOP  6.7.2019

Pokud se ti nechce sedět doma, tak klidně napiš a třeba něco vymyslíme. Klidně lezení, nebo ferraty, šlapaní v horách, cestování. Co neznám rád poznám. Hlavně pohoda a nic neřešit, vše má svůj čas, a vše začíná přátelstvím.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem

ŽenaOstatní 21 let Praha

TOP  4.7.2019

Dámy a pánové, chcete oživit svůj intimní život? Máte dominantní povahu ale nevíte jak na to ? Přijďte se něco dozvědět na nové BeDSM kurzy v Praze! První kurzy startují již tento měsíc! FB : Bedsm

MužOstatní 43 let Praha

TOP  2.7.2019

Hledám pohodovou ženu, která už má děti. Sem tam setkání, kafe, pokec, pohoda :-). Zn.: Žijeme jen jednou. + -40 je ideál.

ŽenaOstatní 29 let Praha

TOP  30.6.2019

Ahoj, hledá se parta (anebo i jednotlivci:)) na trávení volného času, kolo, bruslení, běh, plavání posezení venku, grilování. Ideální Praha 11 vedle Chodovské tvrze :) Prosím hlaste se pouze 25 až 35 let max.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem