Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na kole : Společné cestování

MužNa kole 54 let Třebíč

TOP  19.8.2019

Rád bych v průběhu září uskutečnil výlet na kole na 2-3 dny. Kam? To zatím ještě nevím, ačkoliv nějaké tipy po naší vlasti mám. Najde se žena, která by mě doprovodila?

MužNa kole 42 let Praha

TOP  19.8.2019

Hledám sympatickou, aktivní, temperamentní, veselou kamarádku (možná časem i více) pro společné výlety na kole, návštěvu divadla a kina, trávení volného času plné radosti, smíchu, poznání a aktivního odpočinku, kdy nám oběma bude hezky. Měla bys být z okolí Nymburka, Lysé nad Labem, Brandýsa nad Labem nebo z Prahy. Jsem sympatický muž sportovní postavy, nekuřák, měřím 185 cm, vážím 75 kg, mám tmavě hnědé oči a krátké prošedivělé vlasy. Těším se na Tvoji reakci. L.

Ahoj, hledám parťáka/parťačku na kolo. Nejlépe takového, co by dokázal krotit moje někdy skoro sebedestruktivní nápady (jako "ještě kousek, ještě kousek", a pak týden nemůžu na nohy :-D). Nepohrdnu ani vícedenním výletem ani pěší turistikou :-) Nejlépe okolí Stráže

MužNa kole 54 let Opava

TOP  12.8.2019

Ahoj, jsem 53 letý muž a hledám kámošku jakéhokoliv věku na projíždky na kole i přátelství. ˇ

MužNa kole 38 let Praha

TOP  11.8.2019

Milou slečnu z Prahy a okolí na hory, cestování, turistiku, kolo, běžky, kino, plavání, badminton atd.? Fotka a sraz napoví... :-)

Uvítal bych kamarádku na kolo v okolí Brna, spíš jižní strana, zatim se jen tak toulat krajem na kole, co bude dále se uvidí, vyletnim tempem kolem 60 km?



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 19 let
Praha

MužNa kole 48 let Pardubice

TOP  10.8.2019

Hledam partačku na kolo.

Najdu parťáka na výlety na e-kole?

Hledám přítele, aktivního, vysokého sportovce a cyklistu pro občasné společné výlety po Čechách i v zahraničí. Podstatné jsou vzájemné sympatie, smysl pro humor, nadhled a radost ze života. Jsem vysoká, štíhlá, aktivní žena s modrýma očima. Těším se na společné zážitky :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 19 let
Praha