Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na kole : Společné cestování

Kolo
Plavání
Příroda
Zvířata

Hledám někoho na nenáročné výlety nejen na kole . Otrokovice a okolí. Je mi 67 let a mám slabší jednu nohu.Ozve se někdo, třeba i lehce postižený? Ve dvou je vždy veseleji :))))

Zdá se, že o vážné seznámení tady žádná slečna nestojí. Počasí teď bude lepší a lepší, coronavirové omezení snad také. A tak sháním slečnu, která by ráda vyrazila na kolo. Závody nejsou můj cíl, ale výletní tempo po stromovce také ne. Odhadem řekněmě 60-80 km v průměrně kopcovitém terénu? Dle počasí, nálady .. a aktuální fyzičky - karanténa se na té mé přeci jen trochu podepsala :-) Můžeme také na brusle. A až nám napadne sníh, rád vyrazím na běžky. Celoročně je (doufám) k mání bazén či divadlo.

Prvni týden srpna budu v Chlumu u Třeboně v penzionu Hejtman. Hledám ženu, která zde bydlí nebo event. je také sama nebo s kamarádkou na dovolené a jela by se mnou na kole 1 - 2 trasy dle společného nebo jejího výběru.Můžeme pak zajít do hospudky se občerstvit a pak se rozejit.Budu tam sám, tak bych alespon takto s nekým strávil 1-2 dny, Foto v profilu.

ŽenaNa kole 54 let Praha

TOP  6.7.2020

Ahoj, nejela by nějaká kamarádka na pár dní do Františk. lázní, do kempu, projíźdky do okolí, koupání u jezera v CHebu, turistika, i kultura, i nějaký ten koncer na kolonádě. Neb ježdění okolo rožmberských rybníků

Hledám parťačku na víkend na Šumavě. Docela jedu, takže nějakou zdatnou. Ale pivo a guláš si dáme také. Nebudeme jen zakousnuti do řiditek. Třeba se skamarádíme.

Hledám kámoše nad 50let k občasným výletům na horákuDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha

Hezký den a sportu zdar.Pokud čtou tyhle řádky oči nějaké fajn cyklistky z Olomouce, Prostějova a blizkého okoli která by se ráda přidala k rekreakčnimu cyklistovi mohla by klidně napsat.Ve dvou se přece jen naši krásnou Hanou kochá lip :-) :-) :-)

Hledá se někdo na kolo a pod. Čas uvidí. Jsem normální chlap který ubírá v práci a přidává volnočasové aktivity....hi, není to blbost?

Léto je před námi a nechce se Ti na výlety do přírody pořád sama ? Hledám kamarádku – přítelkyni na společné víkendy a cestování nejenom pěšky, ale i na kolech. Kamarádstvím, sportem a výlety do přírody to začíná a láskou, či hezkým vztahem to může třeba i skončit. Záleží na vzájemných sympatiích, jestli mi budeš na kole stačit a i společné chemii. Jsi pro ? Tak napiš. Já jdu zatím trénovat na kole, už mám 2500 km, aby jsi mi na tom kole neujela .. i s úsměvem se dá seznámit a proč ne, že ano ?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha