Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na výlet : Společné cestování

ŽenaNa výlet 40 let Brno

TOP  10.10.2019

Co si vyjet na nějaký odpočinkový víkend, proste jen zrelaxovat hlavu i tělo a nic neřešit. Příroda, tanec, vino a hlavně smysl pro humor by k tomu mohli výrazně přispět :-)

Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám slušnou a pohodovou partnerku, nejlépe inteligentní, bystrou a chytrou, která také má ráda výlety po krásách vlasti i zahraničí, nebo jen tak do přírody, k vodě, jakož i dovolenou u moře. Partnerku, někdy přiměřeně aktivní, někdy naopak na sluníčku relaxující. Partnerku, která nehodnotí knihu podle obalu. Nejlépe z Mělnicka a okolí. Jsem VŠ, rozvedený, 58 let, 176 cm vysoký, pohodový muž.

175/98/75 z Uh.Brodu, hledám přítelkyni na cestování po naší ČR.Jsem motorizován.Jsem rovedený a osamělý, samotnému je mě "čučno".Fotku jen vážné zájemkyni

Ráda bych pocestovala po Toskánsku s klukem, který rád a dobře řídí. Romantika ubytování, dobré jídlo i pití, krásná krajina.

Na začátku listopadu pojedu na několik dnů do Amsterdamu a okolí. Osobním autem, můžeš mít svůj program nebo mi dělat asistentku v business stylu.

Hledám kamarádku na výlety pěšky, autem, vlakem po Čechách. Příroda, památky, kultura.

Chtěla bych poznat fajn kamaráda do přírody a do hor, ale ne fanatika.Pohodového , veselého bez jednoduchého a povrchního humoru.Ani bohatého, ale pracujícího, ani krasného, ale sympatického , Kamaráda do přírody se kterým budeme společně sdílet krásy přírody, protože příroda je životDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Praha
Muž | 65 let
Zlín
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 19 let
Praha

Příjemná a pohledná blond mamča stř.let upřímné povahy hledá partáka upřímné povahy se spoustou času ke kávě a výletum do přírody.Najdu??

ŽenaNa výlet 39 let Praha

TOP  6.10.2019

Nechceš strávit konec roku sám? Pojeď s partou nezadaných na sportovně - seznamovací víkend na Kokořínsko 1.-3.11. Skvělá parta, prima zážitky, spousta legrace a zároveň příležitost poznat více protějšků najednou. Na akci je přihlášeno více žen, skvělá příležitost pro pány k seznámení. Nemáme žádné věkové omezení. Více informací do mailu nebo v odpovědi.

MužNa výlet 42 let Praha

TOP  6.10.2019

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k podzimním návštěvám přírody, prostě výletování.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 19 let
Praha
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 65 let
Zlín
Muž | 40 let
Praha