Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Hledám kámoše z Prahy a okolí od 15 do 30 let, pokud možno nekuřáka, na trávení volného času a časem třeba i víc...
Rád bych našel laskavého muže nebo kluka na dopisování....
Ahoj rád bych touto cestou poznal někoho, kdo by chtěl tak jako já virtuálního přítele, s kterým by se mohl dělit o radosti i strasti života. Je jedno z kteréhokoliv místa na planetě jsi, důležité je jen chuť si psát... Tak se ozvi... Petr
Našel by se tady alternativní netypický gay? - Chlapík středních let, který je příznivec Tibetu a jiných asijských zemí, evropských zemí, malých filmových festivalů, knih a knihkupectví, muziky 60.-70.let, vlaků a železnice?? A má rád cestování s batohem, procházky, pěší výlety, vandry, relax ve vodě, pivko, tabák, dobré jídlo ?? Pokud ano, hledá Tě pohodový renesanční chlapík, co se moc nehodí do dnešní rychlé doby a proto stále hledá opravdovou spřízněnou duši pro přátelství na zbytek života.
Hledám kamaráda se "společnými zájmy" . . Jsem ženatý, jinde bychom se asi neoslovili, tak si pojďme aspoň něco napsat tady. :-)
Hledám kamaráda na dopisování, popovidání si o různých věcech z okolí Ostravy. Nehledám vztah ani sex, vztah mám. Nemám žádného gay kamaráda a rád bych věděl jaké to je. Kdyby měl někdo zájem, rád pokecám.
Hledám přítele při těle pro společné chvilky na dálku, napiš mi a probereme to.
Ahojky, chlapy, najde se zde nejaky, co neco by chtel, ale nevi, zda-li by ho tam chtel?...... Na dopisovani a pak i seznamovani?.......
Kdyby se tu našel někdo kolem dvaadvaceti let, kdo by si chtěl chvilku psát, pak se sejít a uvidí se, byloby to super!
Ahoj, jsem 38letý kluk z Prahy a hledám věřícího přítele tak do 45let na všechno krásné. Můžeš být i farář kněz pastor. Můžeme si psát a můžeme se i setkat.