Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Jsi tam? Rád vyhledávám nepříliš navštěvovaná místa a nasávám klidnou atmosféru. Pracuji jako číšník v lepším hotelu, umím být zábavný a způsobný. Ačkoliv jsem na protějšek náročný, píšu inzerát právě sem. Hledám dobrou duši, přirozený půvab a tradiční hodnoty. Tedy svým způsobem obyčejnost. Se mnou se žena bude mít božsky... Umím v ženách vzbudit pravou lásku, jenom nenacházím oboustrannost. P.S. Bella vita dolce Amore. Miroslav

Hledam pohodovou holku zenu k seznameni pozdeji uvudime nemam velke naroky

Ahoj, hledám parťačku na tenis v Brně. Časem se uvidí. Hraji rekreačně. Jsem středně pokročilý, 183cm, 44let, VŠ. Děkuji za odpověď.

Hledáme kamarády / kamarádky na trávení společného času (víkendy, atd.) - návštěvy kulturních/sportovních akcí, výlety do přírody, za koupáním, cyklovýlety, apod. Já VŠ rozvedený 38 + syn 5, 5. Vše v kamarádské rovině. My mobilní, flexibilní. Ideálně Praha 9/10. Zn. čím více dětí, tím větší zábava.

Ahoj, hledam uprimnou, usmevnou, spolehlivou zenu na toulku zivotem. Ps:deti vitany

Pro společné radosti života hledám klidnou, upřímnou partnerku, drobnější postavy.Jsem 56 letý, 172cm sš nekuřák s jedním dítětem ve střídavé péči-třeba jsi na tom podobně a třeba jezdíš ráda do přírody a chceš si v klidu užít toho co nám svět ještě nabízí a někdo ti k tomu schází.

Ahoj , jestli se tady chce někdo seznámit , tak napiš ... hledám obyčejnou ženu do 47let

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 56 let
Jihlava
Muž | 43 let
Ostrava

Ahoj hledám šikovnou ženskou na výlety na kole podél Baťova kanálu nebo Bečvy pak i jinde jet na pohodu kafíčko něco dobre pojist pokecat ve dvou se lépe šlape P. S. nekuracku

Jsme kamarádi různých věkových kategorií a hledáme kamarádky různých věkových kategoría na různé sportovní akce a společná setkávání v přátelské atmosféře. Například: společné sportovní akce, turistika, výlety a podobná setkání, kde bude možnost se i vzájemně poznatí. Přihlásit se mohou kamarádky i sympatičtí jednotlivci i ženy, maminky s dětmi, všichni kdo budou chtít. Pište vzkazy. Těšíme se :)

Ahoj, nasla by se nejaka normalni spolehliva zenska do pohody i nepohody co nehleda smysl zivota jen v materialnim bohatstvi. Clovek co ma cit i rozum zaroven. Moc rad nejakou takovou poznam. Ozvi se.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Jihlava
Muž | 59 let
Plzeň