Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá jeho : Výměna partnerů

Ahojky najde se v dnesni dobe obyc chlap ne abstinent nekurak vitan s opradu vetsim a silnejsim muzstvim nad 22cm a nejmene 5-6cm objem ktery se rad prida k paru strednich let ona prijemna baculka z plzne muze byt i par tesime se lehce bi mozno

Dědeček s babičkou od Kutné Hory, oba BI, ona baculka hledají osamělého BI muže staršího 38 let s M min 18/5, který by k nám jezdil na víkendy a jiné dny volna - bydlení ve 3. Hledáme rodinného přítele, kamaráda, pomocníka a výkonného milence. Hledáme někoho z dostupné vzdálenosti, mírně perv, poslušného, né pasivního bez finančních zájmů. Nezávazná schůzka napoví více. Prosíme pouze férové nabídky.

Ahoj jsme par středního věku stihlich postav a hledáme může na společné chvilky

Dominantní Pán a poslušná čubka přijmou ke svým hrátkám muže na úrovni.Nemáme zájem o nadržené muže co hledají lacinou zábavu, těch je tady ale většina. Odpovíme pouze na konkrétní nabídky. Scénář je možný napsat i s fotem čubky, po telefonické domluvě. Čubce je 47 let, silnější postavy, větší prsa.

Ahoj, hledáme touto cestu pohledného mladého muže s dobrou výbavou na dlouhodobé přátelství. Věk ideálně 18 - 25, který se mi bude věnovat, přítel bude koukat a pak se k nám přidá. 100% zdraví, diskrétnost a čistota. Musíš být mobilní... Napiš nám.

Hledám rodinného přítele. Poradí mi někdo prosím, kde najít jednoho jediného, nepromiskuitního muže, který nehledá jenom sex, ale i dlouhodobé přátelství založené na vzájemné důvěře? Pouze Plzeň a okolí.

Ahoj hledáme do trojky kluka přítelkyně chce aby jsme si to rozdávali mezi sebou a pak se možná přidá.??

Ahoj, jsme sympatický pár v nejlepších letech ( ona 39/162, velmi hezká, blond, štíhlá, on 49/187, urostlý) a hledáme mládě mužského rodu...ty, ideálně : věk 17-28, štíhlý, hezky, voňavý, sympatický vzhledově i v názorech, submisivne založený, protože Tě budeme vést a společně s Ním budeš plnit Její přání, lehké Bi nevadí. Budeš Jeji zajíček a Jeho pomocník při uspokojování Paní a velitelky, student sexu, který touží po svojí učitelce a nechá se vést Pánem ...Přirozená inteligence podmínkou

Ahoj, jsme sympatický pár v nejlepších letech ( ona 39/162, velmi hezká, blond, štíhlá, on 49/187, urostlý) a hledáme mládě mužského rodu...ty, ideálně : věk 17-28, štíhlý, hezky, voňavý, sympatický vzhledově i v názorech, submisivne založený, protože Tě budeme vést a společně s Ním budeš plnit Její přání, lehké Bi nevadí. Budeš Jeji zajíček a Jeho pomocník při uspokojování Paní a velitelky, student sexu, který touží po svojí učitelce a nechá se vést Pánem ...Přirozená inteligence podmínkou.