Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá pár : Výměna partnerů

Jsme oba bi a hledáme bi par

Sympatický pár by rád našel obdobný pár na dlouhodobé nezávazné intimní setkávání....foto nutné.....

Zkušený dominantní pár (muž a žena) na úrovni rád zasvětí zájemce do světa BDSM. Dle vašeho zájmu můžeme zůstat jen mentory, nebo se v případě vzájemných sympatií aktivně zapojit do dění. K dispozici je naše stylové zázemí, nebo se můžeme dohodnout na návštěvě jiných prostor, či si o BDSM pohovořit v příjemném neutrálním prostředí. PS: My nejsme ti, před kterými vás rodiče varovali. My si jen rádi hrajeme a vy si můžete hrát také… ;-)

Hledáme pár nebo samotného muže na páteční večerní sex. Uvítáme prostory a trvalejší přátelství. Prosím jen olomoucký kraj

Hledáme pár či samotnou ženu, pro dlouhodobější přátelství. Výlety, večeře, kino, společné milování ve čtyřech. Z počátku jen hrátky žen. Praha a Středočeský kraj. Nám 46 a 51 let.

Ahoj hledame par z detni na grilovacku vilety vecer vino pak se uvidi

Menší kolektiv věrných si přátel-submisivní dáma 41 let lehce oplácaná+2 chlípní fešáci 39a41 let (ne Bi), štíhlí dominantní, oba nad 180 cm hledají další ZADANOU tj.bezproblémovou (vztahy neřešíme!) Bi subinku, velmi smyslnou s neukojenými fantaziemi do čtyřky.Scházíme se 1x týdně v našem zázemí, vždy přes den.Vínečko, pokec, velmi rozmanitý sex, od romantického, něžného mazlení až po SM, pomůcky, těžké otroctví :o) atd...Absolutní diskretnost, 100% zdraví, nejlépe DLOUHODOBÁ spolupráce;o)

Sympatický a pohodový pár, oba lehce přes čtyřicet, rád pozná příjemný a otevřený pár pro společné přátelství s výhodami. Měli byste být stejně jako my nekuřáci, komunikativní, s kladným vztahem ke sportu a cestování. V sexu uvítáme oba spíše submisivní protějšky. Ženu by měly oslovovat i bi hrátky. Prostory i nějaké dřívější zkušenosti, které se nám líbily, máme. Požadujeme a zaručujeme 100% diskrétnost, zdraví a vzájemné jednání "na úrovni".

Hledáme pár na přátelství s nějakou tou erotikou :-). Jsme manželé padesátníci, máme už čas a také stále chuť na podobné kratochvíle. Máme rádi občas nějaký pohyb na kole, lyžích, pěšky a tak. Věkem můžete být starší nebo i mladší. No a abyste se nás nemuseli ptát na to, co máme v sexu rádi, tak na to odpovíme tady - máme rádi takovou tu klasiku (i když si pod tím může každý představit něco jiného), prostě sex ve čtyřech.

Manželé (44) rádi dlouhodobě naváží přátelství s párem, kde bude uspokojena touha po poznávání nového, jak v rovině intelektuální, tak v rovině fyzické. Nekouříme, občas ochutnáme víno, VŠ, spíše introverti, ona se zájmem o klasickou hudbu a jazyky, on sport a kutilství, oba si rozšiřujeme obzory, s dětmi (mezi 16 a 9) výlety a cestování. Hetero, 160/67 a 183/66. Těšíme se na společné okamžiky při povídání a při oboustranných sympatiích na intimní sblížení.