Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá ji : Výměna partnerů

Hledáme s partnerem ženu. Je nám 30 (ona) a 39 (on). Jsme oba příjemného vzhledu. Na věku a stavu nám nezáleží, na sympatiích ano. Jsme nakloněni ledasčemu i experimentování. Prostory máme. Dojet můžeme kamkoliv. Fotku zde z osobních důvodů mít nemůžeme, vyměníme přes fb, whatsapp, apod. Těšíme se.

Manželský pár hledá příjemnou ženu, která by nás zasvětila do milování ve třech.Zatím virtuálně.Odvahu na reálné setkání zatím nemáme.

Já 44/187 a ona 51/167, oba štíhlí, sympatičtí a spíše introverti, hledáme ženu 30-60 let k erotickým hrátkám. Můžeš si hrát jen s ní anebo všichni spolu. Jsme velice hodní, máme lásku, úroveň, rádi vše jemné, hezké, prádlo, pomůcky a také zvrhlost a nestandartní praktiky. Chápeme to jako hru, vše lze domluvit. Za odpověď napíšeme víc. Dlouhodobě, diskrétně, žádné fotky atd. Plzeň, Příbram, Benešov, Praha a okolí výhodou. Soukromí nabídneme nebo u Tebe. Schůzky 2-4 dny v kuse. Muži nepište!

Ahoj sexy slečna Mi údajně, atraktivní pár, on 41, úžasné šikovnej, extra dlouhá vydrž, sportovní postava, ja 27, 178cm, 60kg, štíhlá.Máme zájem si užit krásní sex ve třech spolu s tebou.Já už dlouho toužím zkusit to s holkou stejně jak i ty a nehledáme jednorázově schůzky.A tak sháníme sympatickou, sexy slečnu jaká jseš právě ty, se kterou je zábava, aby jsme si užili večer a nejde nám jen o sex, rádi se pobavíme.Jestli máš zájem budeme rádi...žádné NEKONEČNE vypisování, hledáme real.

Pohodovy a sympaticky par by rad nasel zenu k dlouhodobemu intimnimu setkavani....

Pohodovy a sympaticky par by rad poznal zenu na dlouhodobe intimni hratky, diskretnost zcela zarucena....

Ahoj, jelikož má můj přítel až příliš velkou výdrž, ráda bych tu poznala kamarádku, která by mi chtěli při sexu s přítelem pomoct. :) Často se stává, že se ještě ani neunavil, ale já jsem už absolutně vyřízená. :) Ale pozor! Dřív, než nabudeme vzájemné důvěry, pozvánku do postele, prosím, nečekej. Nejdřív chceme spolehlivou kamarádku a co dál, to se uvidí. :) A pánové... Prosím vás, opravdu mi nepište. Díky. :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav

Hledám pro mého submisivního manžela ženu, která by se od něj nechala orálně uspokojovat. jeho M patří mě a je v klícce od které budu mít klíč jen já.

Jsme pár tvořený dominantním mužem a submisivní slečnou a hledáme milou, silně submisivní dívku, která s takovým párem bude chtít dlouhodobě sdílet přinejmenším blízké přátelství jak v soukromí, tak ve společenském životě. Nabízíme i očekáváme jistou úroveň a není u nás nouze o oporu ani vlídné slovo, proto preferujeme dívky, které umí ocenit vedle intimností daného směru také rozumné chování a péči. Vzhled není rozhodující, přístup ano.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav