Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Ženatý ale nevybouřený hledá ženu, která se neholí a které chybí sex. Budu se těšit na pravidelné schůzky a trvalejší bezproblémový vztah. 100% zdraví a diskrétnost. Celá ČR... mé motto: raději více, než vůbec...:-)

Potřebuji střídavou péči, proto hledám kamarádku na ty příjemnější věci.

Zpříjemním život štíhlé nebo štíhlejší ženě či dívce, nejen takové, kterou třeba zasáhla tato těžká doba. Potěším a pomohu snad ve všem, . A opačně, doufám také. Je potřeba FO?. Vše na domluvě. Jaké máš představy, či požadavky? Rád je splním, pokud to bude možné. Chci, aby nám bylo spolu krásně a abychom se zase znovu potkali. Diskrétnost a zdraví je samozřejmostí. Ideálně dlouhodobě.

Ahoj. Hledá se žena s chuti na erotické dopisování. Na pěkné příběhy plné vzrušení a erotiky. Já mladik 20. Pokud máš chuť neboj se napsat

Reálnou ženu z Prahy nebo středočešku, nezávazné randění přes den, káva, pokec milování, vzájemná chemie nutná, najdu tě tady??

Rád bych, aby si mě našla holka/žena, která je otevřená, nebo by se chtěla otevřít stejně jako já, se kterou bychom si mohli otevřeně povídat o sexu a fyzickém kontaktu, našich touhách a představách, ale i o čemkoliv jiném. Najít společné i nové objevovat společně. Myslím, že nejsem zrovna ošklivej muž, ale ani to neznamená, že tu hledám zrovna modelku s obličejem podle katalogu apod. Ano, musí být přitažlivost - ale tu hodnotím jako celek. Tak neměj obavy napsat - buď to tam bude, nebo ne ;-)

Rád Tě potkám, jednou měsíčně... třeba ;o)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Most
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 37 let
Praha
Muž | 36 let
Frenštát p. Radhoštěm

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám dominantní ženu z Prahy (45+) v jejíž přítomnosti bych si mohl osvobodit mysl tím, že bych plnil její nejrůznější přání a byl hračkou pro její potěšení. Prostě bych rád "vypnul" a věnoval se jen jí. Určitě mi nejde pouze o jedno setkání, ale o pravidelnější schůzky a rád bych, aby mezi námi bylo více než jen vzájemné sympatie.

S kámošem hledáme holku na pátek, chceme se s tebou pobavit;-) Zázemí máme, jsme hetero a ty budeš středem naší pozornosti. Dáme panáka, jestli potřebuješ trochu postrčit, aby ses uvolnila:-) Odepíšeš s kontaktem, pošleme ti foto a když budou sympatie, tak se domluvíme.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
České Budějovice
Muž | 42 let
Havlíčkův Brod
Muž | 58 let
Brno
Muž | 49 let
Šumperk