Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnerku : Tanec ...

Hledám partnerku drobnější postavy pro návštěvu Barči - tanec při hudbě 70. a 80. let i dechovce.

Ahoj, hledám partnerku pro společné tancování. Swing, salsa, zouk.

Muž, samostatný s vyřešenou minulostí, hledá o něco málo mladší partnerku do tančírny a na sex. Pouze pro ženy s vyřešenou minulostí, nebo single s dětmi. Stálost a harmonie vztahu je podmínkou. PS: Žena by měla mít hudební sluch. Postava střední, nebo štíhlá. (ne anorektičky, nebo boubelky), výška asi 165 cm. Optimálně Brno.

Rád bych zase po dlouhé době začal chodit tancoval Salsu, jen nemám s kým :-). (do kurzu a časem i do clubů). Najdu spřízněnou duši ?

Ahoj. Pracuji v Praze. V Praze jsem vzdy týden a pak týden doma na Vysočině. Napadlo mně zkusit štěstí touto cestou. Pro občasné trávení volných chvil, hledám fain holku která chce taky někam chodit tancovat a nemá ským. Existuje někde v Praze taneční soubor kdesi chodí dospěláci zaskákat? :-) Děkuji za odpovědi. Další info si dáme nejlépe po mejlu nebo přes telefon, ok? Zdeněk

Ahoj, hledám taneční partnerku na STT nejlépe i s konkrétním zaměřením. Ale nemusí být, stačí standard třeba i v pokračovacích tanečních pro zábavu. Do tančíren a na plesy. Do 170ti cm :D Bez tance není život, piště :)

Hledám partnerku na tanec Luhačovice 28.8-25.9. kdo se přidá ???

Býval jsem hodně pokročilý tanečník Salsy a Bachaty. Jsem po zranění kolene, takže se pomalu dostávám do formy. Hledám fajn a sympatickou tanečnici. Pokud si budeme rozumět, mohu tě naučit tančit.

Nějaká pohodová žena do začátečnického kurzu argentinského tanga ? Nekuřačka.z Brna ?

Ahoj. ..chci se seznamit