Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnerku : Tanec ...

Ahoj, hledám nezadanou taneční partnerku, standard a latina, do tanečních pro dospělé, návštěvu tančírny apod. Aktivně se věnuji tanci 2 roky.

Přemýšlím, že bych se učil tancovat na swingovou hudbu. Kdysi jsem byl na pár lekcích. Partnerky se mi v učení zdály být zdatnější, takže lépe někoho trpělivého nebo dostatečně zapáleného :) Potřebuji totiž pochopit jeden krok, abych mohl udělat následující. Přes léto hrají občas i venku (Letná, Stromovka, Dejvická). Myslím, že sezóna ještě úplně neskončila. Případně na kurz nebo okoukat něco z Youtubu...? :)

Mam za sebou jarni zakladni kurz "klasickych tancu". Nerad bych kroky zapomnel... :-) Proto bych rad absolvoval v Plzni v Alfe opakovaci zakladni kurz 7. 9. - 21. 9. - ctvrtky (18:30 - 20:00). V pripade zajmu bych pote rad navazal na Pokracovaci kurz 1. Ja 35/188 mily, vesely a na urovni ;-) Prosim o zakladni informace a o fotku. Milos P. S. Prihlasil jsem se od zari na salsu do zacatecniku (to budou pondelky) a take nemam partnerku :-)

Vyhlašuji konkurz na taneční partnerku do tanečních v Havířově, od září 2017. Chceš si zatančit, bavit se, poznat někoho zajímavého? Tak na nic nečekej a napiš ;-)

Hledám pokročilou tanečnici pro sportovní tanec STT třída E a vyšší, pro pravidelné treninky alespoň 2 x týdně, z toho 1x v klubu, na Praze 4 Chodově, pondělí od 20,00hod, uvítám foto. Jsem 180 cm vysoký bez bot, 83 kg, trenuji cca 4 roky a aktivně sportuji.

Hledám štíhlou partnerku do 45 let se smyslem pro humor, nekuřačku z Prahy, nejen na kurz, ale na dlouhodobé a pravidelné tancování. Jsem mírně pokročilý VŠ 186/68/50. Tanec je prima, tak proč sedět doma.

Ahoj, hledám zkušenější partnerku na STT a LAT, štíhlou, cca 180 cm, do třídy D, pro kategorie od 30 či 40 let. Jedu prosté základy STT a LAT. Trénink cca 3x týdně i formou tanečních kurzů. Uvítám zkušenosti s LAT a zájem o swing. Chtěl bych dát Salsu a zkusit Zouk.

Koho láká Salsa ? Hledá se nadaná začátečnice nebo mírně pokročilá tanečnice pro pravidelné kurzy v Praze. Smysl pro humor podmínkou. Petr

Chtěl bych se naučit tancovat. Rád bych tím pozitivně překvapil manželku. Nemáme teď úplně nejlepší období a třeba by to pomohlo. Hledám nyní jen hodnou a tolerantní / pro časové možnosti/ tanečnici .

Blíží se září a začne se zas tancovat. Našla by se tu šikovná tanečnice?