Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Hledám partnerku : Tanec ...

Hledám mladou partnerku (od 16ti let do 20ti let), která by ráda se mnou vytvářela choreografie a následně je se mnou sdílela se světem (youtube). Jedná se o moderní tance (showdance,...), prostě cokoliv si samy vymyslíme. ?? Je mi 17 let, 2 roky jsem byla mažoretka a poté tanečnice v R.A.K. (Showdance). Je nutné, aby partnerka cítila rytmus a hlavně měla radost z tancování! Budu se těšit. ??
Hledam nadsenou tanecnici latinskoamerickych nebo standardnich tancu! Uroven neni dulezita, ale dobra nalada a smysl pro rytmus a humor ano :) Budu se tesit :)
Ahojky, hledám taneční partnerku pro cizí zemi. Nasazení je omezeno maximálně na 2 týdny po sobě, vždy přímo u moře a v létě. Minimálně ve 4 hvezdy objektech.
Přihlásil by se někdo společně do kurzu tance swingu? :-) Začíná už tento čtvrtek 18.10.
Hledám štíhlou ženu do Swingové tančírny 27.10. v 20:00 v Národním domě v Třebíči. Já 180/68.
Hledám partnerku, která umí tančit ale není to nutně podmínkou. Je mi 18, 7 let jsem se věnoval tanci a teď mi to hrozně chybí, měřím 178 cm a jsem štíhlé postavy.Pokud aspoň trochu odpovídáš neboj se a napiš.
Ahoj, začal jsem navštěvovat kurzy swingu a hodně mě to baví. Mám však pocit, že v lekcích to jede hodně pomalu. Rád bych našel partnerku, která by měla zájem o individuální lekce, na kterých by to šlo rychleji. Individuální lekce, samozřejmě, uhradím. Budu rád jestli se ozveš.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 26 let
Praha
Hledam partnerku-pritelkyni ve veku 35-45 let,ktera mne nauci nebo bude se mnou spoluucici pri vyuce latinskych tancu.Hradim naklady.
Divadlo
Příroda
Výlety
Vaření
Chuť strávit příjemný večer při společenském tanci nebo při vášnivém tangu argentinu? Pokud jsi aktivní žena na úrovni, která ví co chce, tak si můžeme zatancovat nejen v ČB, ale i třeba v nejkrásnějších místech v Rakousku.
Hledám partnerku na rokenrol, je tu partnerka která ráda tančí? i úplná začátečnice vítána, pojď to zkusit, budu se těšit :)

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 26 let
Praha