Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnerku : Tanec ...

Najde se partnerka na tančení argentinského tanga. Kurz v Praze mám zaplacen i pro partnerku. Absolvoval jsem kurz 1 a 2 v bailemos u Jana Chrostka v Praze 7. Půjdu s partnerkou i do začátečníků. Součastná partnerka již nechce tančit.Jsem vdovec-žádné komplikace.

Hledám štíhlou okolo 170 cm vysokou tanečnici pro společenské tance ST LA. Já dříve A ST + LA. Pouze vyspělé. Možnost dojíždění do Prahy

Ahoj, je mi 27 let, měřím 178 cm a usilovně pátrám po nějaké parťačce do tanečních pro začátečníky. Už jsem je sice jednou absolvoval, ale je to dávno a skoro vše jsem zapomněl. Později bych rád pokračoval i některými pokročilejšími kurzy. Budu vděčný za jakoukoli zprávu :)

Partnerku na tanec, nejlépe latinu

Hledám touto cestou štíhlou, menší, mladší partnerku na kursy klasických i latinskoamerických tanců v Táboře. Já štíhlý, pohledný sympaťák.

Holčinu na tanec na příští víkend 21.9. Najde se některá která by si chtěla zatancovat?

Rád si zasportuji a zajdu na in liny, kolo, paddleboard, běh, fitness, krio-sauna, atd..přidáš se? HonzaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 77 let
Praha

Hledám štíhlou partnerku do tanečních r.2019

Ahoj, hledám taneční partnerku na taneční večery (standard, latina, kapku salsy) nebo dle domluvy do nějakého kurzu. Může být klidně mladší, nebo stejně stará. Tančím už delší dobu. Méně zkušená tanečnice není problém. Jen je fajn se na nějakém tom tanečním večeru "stančit". Nějaké základy, figury atd. mohu doučit. Ideálně se později přihlásit i do kurzu, ať se člověk naučí (opráší) i něco nového.

Hledáme zájemce o historický tanec (renesance) - bez omezení věku.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 77 let
Praha