Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnerku : Tanec ...

Hledám sympatickou partnerku pro občasnou výuku tance-latina.Já začátečník, sportovec.

Ahojky hledám kolegyni na tancování country. Treninky každý čtvrtek od 18-20 hodin v ZŠ Laudova 1025 Řepy Martina

Jsem velmi pokročilý tanečník Salsy a jiných tanců. Jsem po zranění a proto znovu hledám partnerku na tanec. Já 40- 173 cm

Ahoj, hledám partnerku do tančíren v Pardubicích. Tančírna je většinou v pátek, ale určitě bych šel i na plesy. Tančím Lindy Hop a mám za sebou začátky Standardu a Latiny. Je mi 25 let a jsem student.

Hledám ženu jakéhokoliv věku na společné tancování. Pište do zpráv.

Rád bych našel partnerku pro pravidelné nesoutěžní tancování, návštěvu plesů a tanečních večerů. Nemusíš umět dobře tancovat, ale měla bys mít trochu kondičku. Minimálně 160 cm a volný čas. Tancuji na pokročilé úrovni: swingové tance, standartní, blues, polku a na středně pokročilé úrovni :latinu, salsu a mambo. Měřím 184, vážím 85, děti nemám a kromě tancování mě baví i další činnosti. Jestliže ti tanec něco říká, nebo si chceš zatancovat na plese, tak se ozvi a můžeme to zkusit.

Někdo na salsu s teoretickou možností i na víc? Já 185cm, vyšší level vítán. :-) Nebo naopak naprostý začátečník na kurz - swing, boogy-woogy a podobné... Fotky na profilu.

Hledám taneční partnerku na standartní tance(časem třeba i LAT).Jsem z Kroměříže,40let 180 výška.Dříve jsem tančil ve třídě C.

Hledám partnerku (ideálně do 35-ti let) do pokračovacího tanečního kurzu, do tančírny či na ples. Pokud bys měla zájem o tanec (standard, latina), tak se ozvi. Sejdeme se a domluvíme se. Díky a ahoj.

Ahoj tanečnice, hledám fajn kamarádku na tance - swing 20 léta ve woku v jbc, středy od 19 30. Bude fajn jeslti máš ráda tanec a ráda se hýbeš a občas se necháš i vést partnerem :) Jde o tanec (kategorie zvolena z důvodu ..že sem asi někdo chodí :) Ahoj budu se těšit už ve středu :)