Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnerku : Tanec ...

Dobrý den, hledám partnerku na tancování, základy STD a LAT umím, učím se argentinské tango, rád bych se naučil SALSU a podobné. Tancovat můžeme intenzivně i méně intenzivně. Na dlouhou dobu, ať můžeme pilovat. Já VŠ, 48 let, 171cm, sportovní postavy.

HLEDÁM TANEČNÍ PARTNERKU Z OLOMOUCE DO TANEČNÍ ŠKOLY . VĚK NENÍ DŮLEŽITÝ , DŮLEŽITÝ JE TANEC. KLASICKÉ TANCE , POKUD BY TO ŠLO ???? LATINA ???? STÁR 48

Zdar, hledá se tanečnice na salsa party do Jam Café. Zn. "výpadky z rytmu povoleny:)"

Krnov a okolí. Hledám taneční partnerku na country tance. Nezadaná, přiměřeného věku, štíhlé postavy do 168 cm výšky. Tance naučím.

Ahoj, hledám taneční partnerku, která by mě naučila základy taneční kroku

Zatancuješ mi jako Alizee? :-)

Hledáme muže i ženy bez omezení věku na tancování historických tanců - období renesance.Tancujeme 10min.od Anděla. Není třeba umět tančit... Je to jednoduché. Máme i kostýmy.

Hledám aktivní tanečnici, sportovní tanec třída D ve STT a vyšší, pro pravidelné treninky 2 - 3 x týdně v klubu, na Praze 4 Chodově, očekávám odpovědi s fotem. Jsem 180 cm bez bot, 83 kg, aktivně sportuji.

Hledám partnerku na country tance, která už něco umí a má chuť se tomu věnovat. Jen Olomoucko.

Tanecni partnerka na vykendove vecere mesto ?