Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnerku : Tanec ...

Hledám veselou slečnu jako doprovod do tančíren...tancuju 10T a začínám se salsou :-)

Hledám taneční partnerku na standardní a latinskoamerické tance. Pro účast na pokročilejších tanečních kurzech v Brně nebo blízkém okolí a k návštěvě tančíren.

Od září bych chtě zkusit po delší době nějaký taneční kurz (pravděpodobně salsa). Takže pokud by tu byla nějaká milá nepříliš vysoká a nepříliš zkušená tanečnice, nechť se ozve. V případě, že bys chtěla vzít také kamarádku, měl bych společníka i pro ni a dokonce bez striktních výškových omezení:) Nabízí a očekávám sympatickou inteligentní společnost a také velkou trpělivost:)

Zdravím dámy, hledám taneční partnerku pro hobby tancování. STT, Latina i party tance (zouk, salsa, bachata). Základy mám a rád bych se trochu posunul. Těším se na vaše reakce? :-)

Uvítal bych štíhlejší taneční partnerku tak asi do 165 cm. Tančím Standart i Latinu. Pokusy Argentinské tango. Může být od Náchoda až po Prahu. Všude se tančí. Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Nymburk i Praha. Třeba i začátečnice která má opravdovou chuť se něco naučit a tanci se věnovat.

Ahoj, hledám taneční partnerku. Případně i na jiné akce. S pozitivním myšlením Výška 158-173. Věk 28-38. Děkuji a budu se těšit PetrAhoj, hledám taneční partnerku na standardní a latinskoamerické tance. Chci se to naučit lépe. Absolvoval jsem základní a opakovaně pokračovací taneční. Zatím nemám vytančenou žádnou třídu, ale v budoucnu bych chtěl zkusit tancovat víc. Navíc profesně často moderuju plesy, tak příležitostí tančit mám moc, chtělo by to i umět :-)

Ahoj, hledám taneční partnerku na taneční večery (standard, latina, kapku salsy) nebo dle domluvy do nějakého kurzu. Může být klidně mladší, nebo stejně stará. Tančím už delší dobu. Méně zkušená tanečnice není problém. Jen je fajn se na nějakém tom tanečním večeru "stančit". Nějaké základy, figury atd. mohu doučit. Ideálně se později přihlásit i do kurzu, ať se člověk naučí (opráší) i něco nového.

Ahoj hledám tanečni partnerku. Nejvíc mě baví salsa/bachata/zouk.