Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnerku : Tanec ...

Někdo na salsu s teoretickou možností i napořád? Já 185cm, vyšší level vítán. :-)

Hledám taneční partnerku na kurz pro mírně pokročilé. Pokud máš také ráda společenský tanec a chceš si připomenout a naučit se pár kroků tak jako já, ozvi se...

Ahoj!, od ledna budu chodit na kurzy Argentinskeho Tanga a co by to bylo za tancovani bez partnerky, že..? Takze hledam ženu s jiskrou v oku a už teď se strašně moc těším! Moje výška 170cm. Věk partnerky ideálně do 30 ti let, není podmínkou.

Hledám partnerku (ideálně do 35-ti let) do pokračovacího tanečního kurzu, do tančírny či na ples. Pokud bys měla zájem o tanec (standard, latina), tak se ozvi. Sejdeme se a domluvíme se. Díky a ahoj.

Hledám partnerku na salsu. Nezkušenost nevadí.

Ahoj, hledám partnerku do základního kurzu tanečních. Do tanečních jsem bohužel nechodil a chtěl bych to napravit.

Rád bych se naučil tančit pro potřebu plesů. Sháním partnerku pro trénování základnějších figur. Začátečnici nebo mírně pokročilou.

Ahoj, moje současná taneční partnerka, s níž jsem právě dokončil kurz společenských tanců pro začátečníky v taneční škole JM Dance – www.jmdance.cz, odjíždí z Česka. Já tímto přišel o taneční partnerku pro kurz pro mírně pokročilé od ledna 2018 konající se v hezkých prostorách v Budečské ulici, kousek od Náměstí Míru. Pokud jsi slečna která by měla zájem, chodit se mnou na 2 měsíce jednou týdně v neděli večer, ozvi se. ;) PS: měřím 193 cm ;)

Ahoj všem, moje současná taneční partnerka, s níž jsem právě dokončil kurz společenských tanců pro začátečníky v taneční škole JM Dance – www.jmdance.cz, odjíždí do zahraničí. ?? Já tímto přišel o taneční partnerku pro kurz pro mírně pokročilé od ledna 2018 konající se v hezkých prostorách v Budečské ulici, kousek od Náměstí Míru. Pokud jsi slečna která by měla zájem chodit se mnou na 2 měsíce jednou týdně v neděli večer, ozvi se, třeba se domluvíme. PS: Měřím 193 cm. ;)

Ahoj, Rád bych tímto způsobem našel slečnu pro společné lekce tance. Jsem úplný začátečník a rád bych se to dodatečně naučil (na škole jsem vynechal taneční díky zranění). Budu se těšit na odpověď...