Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na disco : Tanec ...

49 letý sympatický muž z Brna hledá ženu kamarádku na disco tanec oldies party, hity 70, 80, 90 let.

ŽenaNa disco 47 let Brno

TOP  12.1.2020

Hľadám známich z Brna mesta na občasné tancovanie v Brne-meste na oldies, tancujem polku, valčík, počúvam TV ŠLÁGER, 80.-90. roky.

MužNa disco 57 let Opava

TOP  8.1.2020

Ahoj milá neznámá, jsem muž stř. věku, celkem asi sympaťák, temperamentní a hledám touto cestou solidní, skromnou, milou ml. ženu za účelem cestování a především k tanci. Nejraději však budu, když budu mít Romku, stř. postavy, tmavé vlasy, pohlednou, milou, temperamentní. Pokud ev. někdo takovou znáte, tak ji předejte kontakt na mě. Srdečně všem mnohokrát děkuji. Ahoj RAK.

Děvčata, jezdíte někdo z Plzně - severu do Plzně občas pátek či sobota večer pařit? A v noci event. zpět? Měl byste někdo zájem na spolujízdy podle domluvy? PS: tančit a pařit můžeš s náma, i nemusíš.

ŽenaNa disco 45 let Praha

TOP  19.10.2019

Hledám přátele na disco do Lucerny.

ŽenaNa disco 46 let Brno

TOP  6.10.2019

Chodívali jste na diskotéky? Pamatujete si ještě na svá mlada léta? Radi byste si občas někde trsli na hity osmdesátých let? Mate smysl pro tanec? Ozvete se...... vyrážíme, poznáme se.....

ŽenaNa disco 39 let Olomouc

TOP  25.9.2019

Ráda bych našla partačku, se kterou bysme zašly občas zatančit v Olomouci na diskotéku.ŽenaNa disco 31 let Brno

TOP  11.7.2019

Ahoj, hledam kamaradku(kamarada), se kterou bych obcas zasla nekam do baru, na diskoteku, koncert.... nebo se jinak pobavit. Proste vypadnout z domu:)