Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Aktivní hledá fajn chlapa.

178 vysoká a kyla na víc -hledá muže na vážný vztah.Můžeš mýt auto-jelikož jsem nemocná.Hledám muže co ještě umí milovat srdíčkem -nehledám jen sex..Jsem plně invalidní .Nabízím svou dlan a na ní své srdce.Hledám muže co by uměl doma ženě se vším pomoci-jelikož mi to zdraví nedovolí.Moc toho nenachodím.

Hledám HANDICAPOVANÉHO virtuálního přítele 35+ :'o(. Na SMS + e-mail. Neotravovat se Skype a voláním, jsem těžce psychicky postižená a nezvládám synchronní komunikaci. Prosím už ne nějakého simulanta, který mě kvůli tomu, že musím brát léky na schizofrenii a sociální fobii a úzkosti a deprese bude srovnávat s feťákem. Někoho, kdo se také cítí osamělý a rád by si občas poslal poštou vzájemně nějakou drobnost. Spravte mi náladu, pánové prosím. Miška samozvaná MišNa.

Krasny den. Hledam hodneho muže touziciho po vztahu. Vztah založený na vzájemné úctě a lásce. Jsem na vozíku je mi 42 let mám 10 letého sJsme Těším se na tvou odpověď.

Hledá se pohodový optimista, muž 50-60 let. Schází mi přítel na prožívání drobných radostí i starostí. Pokud je tady někdo, kdo by rád změnil svou samotu a nechce jen přežívat, chce se těšit na každý den, smát se a žít ozvi se.............. Jsem baculka , prosím pište jen Ti, kteří nemají seznamování jen jako koníčka.A prosím nepište Ti, kterým je pod 50 a nebo muži hledající jen flirt nebo sex.

hledám muže s handicapem nebo,který by dokázal žít s takovou ženou.Muž ,který ví co chce

Ráda poznám muže do 40 let z Hodonína, který by pochopil mě i s mou nemocí a zůstal se mnou celý život a tak trochu mi ve všem pomáhal. pošli foto, jen tak ti odpovím- i s mou fokou.

Jsem mírumilovná,vyrovnaná žena-vdova která hledá pro zbytek života buď partnera a nebo alespoň kamaráda .

Eva, 52 let, tmavé krátké vlasy, ZTP/P, inv. vozík. Hledám muže od 40 do 50 let pro vážný vztah, který hledá lásku, porozumění a nepostrádá smysl pro humor. Uvítám společné procházky, výlety, popovídání.. Při oblékání a osobní hygieně nutná pomoc asistence. Nekouřím, alkohol příležitostně, baví mne cestování, počítač, vlastním psa. Jsem normální holka s hendikepem, bydlící s rodiči, která má své sny. Tímto prosím nějakou dobrou duši, která by se chtěla seznámit.Zavřít